logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie A4Tech Bloody B760 Lk Orange Switch A4TKLA46280. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu A4Tech Bloody B760 Lk Orange Switch A4TKLA46280.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu A4Tech Bloody B760 Lk Orange Switch A4TKLA46280 liczba opinii klientów wynosi 72, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 3.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 69, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.12.2018

Klawiatura bardzo dobra dla tych, którzy lubią wyraźną reakcję na wciśnięcie klawisza. Komfortu pisania nie ma nawet co porównywać z jakąkolwiek klawiaturą membranową. Kolorów podświetlenia nie da się zmienić, ale można ustawić jakiś delikatny efekt podświetlania wciśniętych klawiszy żeby wszystko nie świeciło się jak choinka (ja np. na klawiaturę praktycznie nie patrzę, więc podświetlenia może nawet nie być). W komplecie jest narzędzie do zdejmowania klawiszy. W tej klasie cenowej produkt raczej nie do pobicia.

22.3.2019

Fajna klawiatura, ładne podświetlenie, ciekawe efekty LEDów, cudownie klika *_*.Jest mała, więc na niezbyt duże biurko idealna. Ciężka, aluminiowa, dobrze trzyma się biurka. Jednym minusem jest to, że się kurzy. Po całej nocy widać na niej drobinki kurzu. Drugim jest brak jednolitego koloru podświetlenia, każdy wiersz klawiszy ma swój kolor.Ogólnie bardzo polecam, jeżeli mamy ograniczony budżet na klawiaturę, a chcemy całkiem przyjemnego mechanika :)

17.11.2020

Działa bardzo dobrze, jest wytrzymała. Zalanie nie jest jej o dziwo straszne(MOJĄ ZALAŁ MI BRAT I KILKA DNI W SOKU LEŻAŁA DOPIERO JAK WROCILEM MUSIALEM JA WYCZYSCIC, SPRAWDZASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOSC!), mimo, że producent jej w żaden sposób nie zabezpieczył.

28.9.2019

Klawiatura wygląda solidnie - jest ciężka i sztywna. Oświetlenie - dziala. Natomiast jest niesamowicie głośna - dodanie oringow pod klawisze było w tym wypadku obowiązkowe.Sam feeling klawiatury i klikania - bez zarzutu, żadnych wad nie napotkałem

20.7.2019

W tej cenie jedna z lepszych klawiatur mechanicznych szkoda ze nie RGB tylko wielokolorowe ale niema co oczekiwac w tej cenie cudów klawisze z wyraznym odskokiem i typowy dzwiek outemu blue

19.4.2021

Koxuwa z rok mam i super się sprawuje milion razy wisiała na samym kablu tyle ile dostała ciosów to Mike tyson nie widział a nadal super się speawuje

24.2.2019

Jest to moja pierwsza klawiatura mechaniczna i jestem z niej bardzo zadowolony. Podświetlenie fajne i posiada sporo trybów.

19.7.2019

Po kilku dniach użytkowania na chwilę obecną jestem z niej zadowolony. Idealna klawiatura z niskiego przedziału cenowego.

26.11.2020

Klawiaturę dobierałem kolorystycznie do obudowy Krux, zgrało się idealnie, klawiatura spisuję się znakomicie.

28.10.2019

Dobra budżetowa klawa, niebieskie switche, zgodna z opisem, oprócz klawy nic nie dostajemy.

2.4.2019

Bardzo dobra klawiatura nie ma się do czego przyczepić w tej cenie bardzo dobra.

23.8.2019

Jak do tej pory sprawuje się bez zarzutu, za tą cenę, jak najbardziej polecam.

10.5.2019

Bardzo dobry ma dźwięk, RGB ok, podoba mi naciskać na nią, szybki odklik ma.

31.8.2019

Taka cena za mechaniczną klawiaturę o tak dobrym wykonaniu? Biorę.

3.1.2020

Klawiatura sprawdza się bardzo dobrze, jak na razie bez zarzutów

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności