logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Alogy składana BT touchpad (5902738988955). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Alogy składana BT touchpad (5902738988955).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Alogy składana BT touchpad (5902738988955) liczba opinii klientów wynosi 101, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 96, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.1.2022

Jakość wykonania i użyte materiały na 4...Nie ma rewelacji, ale jest naprawdę dobrze...Działa z Android TV oraz iPad-em...Myślałem, że będzie można płynnie przełączać się między urządzeniami a tu klopsik... trzeba odłączyć klawiaturę od jednego urządzenia i na nowo sparować z drugim urządzeniem, mimo, że wcześniej klawiatura była już do niego dodana... myślałem, że będzie to działać jak np. ze słuchawkami bezprzewodowymi BT, parujemy z urządzeniami a potem tylko przełączamy między tymi urządzeniami z którymi klawiatura została wcześniej sprawowana...

2.6.2021

Super do ogólnego przeglądania TV z kanapy. Duży plus za to że jest gładzik. Do pracy jednak klawisze jak dla mnie trochę za małe albo za gęsto upakowane tzn. da się pracować ale na większej klawiaturze to jest jednak lepszy komfort. Na pewno super jak ktoś potrzebuje w trasy bo bardzo mała klawiaturka i można ją schować do kieszeni, taki trochę większy Phablet.

1.9.2021

Świetny substytut klawiatury dla ludzi w ruchu. Działa na Androidzie, iOS, MacOS (przetestowałem tylko na tych systemach). Przydałaby się jakaś blokada, by klawiatura nie składała się sama. Ponadto gotów bym był zrezygnować z gładzika dla wyższej ergonomii samej klawiatury. Ogólnie jestem zadowolony, bo do pracy sprawdza się dużo lepiej niż klawiatura ekranowa.

16.4.2021

dobra klawiatura, kompaktowa, latwo sie sklada, wlacza i korzysta.klawisze troche male, uklad odrobine niestandardowy (przez to, ze sie sklada).odpada pisanie bez patrzenia na klawiature nawet dla prosiaka, ale do HTPC jak znalazl. jestem zadowolony :Dmoze sie komus przyda: dziala z Ubuntu bez dodatkowych konfiguracji (klawiatura i touchpad).

21.9.2021

Świetna klawiaturka. łatwo ze wszystkim się łączy i potem fajnie działa (laptop z Win10 , tablet Android, Smart TV też Android, nawet z telefonem. Jak na swój rozmiar jest naprawdę wygodna w użyciu, chociaż trzeba się przyzwyczaić do lokalizacji klawiszy alt i ctrl oraz wielu funkcji aktywowanych klawiszem Fn.

13.3.2021

MEGA PRODUKT !!! Za tą cenę nic lepszego nie znajdziecie. Szybko łączy się komputerem, telefonem, tabletem. Zaskoczyła mnie jakość, która jest więcej niż wystarczająca. Trzeba się przyzwyczaić do mniejszego wymiaru niż ogólnie przyjęty, ale po chwili użytkowania palce lądują tam gdzie chcecie.

18.11.2020

Klawiatura bardzo poręczna i chętnie bym z niej korzystała, ale okazało się, że nie można było korzystać z polskiej czcionki w moim tablecie - dlatego odjęłam jedną gwiazdkę. Towar musiałam odesłać. I na szczęście znalazłam klawiaturę, która współpracuje z tabletem i ma polską czcionkę.

28.3.2021

Byłem nastawiony sceptycznie, ale spełniła moje oczekiwania. Fakt - ze względu na fakt iż mam duże palce, zdarza mi się nie trafiać w klawisze za pierwszym razem, ale to nie jest wada - klawiatura jest poręczna, lekka, gładzik działa (z iPad Pro). Cóż mogę dodać - POLECAM!

23.11.2021

Dokładnie taka jak myślałem. Mała po złożeniu, wygodna w używaniu.Wiedziałem (i nie przeszkadza mi to) że na Androidzie może być trudność z polskimi znakami i układ klawiszy nie jest 100% taki jak na pełnowymiarowej = raczej bez pisania bezwzrokowego.

10.9.2021

Fajna klawiatura - spełnia moje oczekiwania jeśli chodzi o doraźne korzystanie z niej. Spodziewałem się lepiej wykonanego plastiku, a jest 3/5, ale w sumie i trak się zniszczy w kieszeni po czasie.. wiec ok

21.7.2021

super, pisze się całkiem wygodnie jak nakompaktową klawiaturę. jedyne co mnie wkurza to, klawisz command w miejcu gdzie powinien być prawy alt przez co często wylogowuję się z samsung dex zamiast napisać Ł

19.8.2021

Po 2 latach intensywnego używania zrobiły się przerwy na taśmach łączących poszczególne części. Poza tym klawiatura rewelacyjna. Polecam. dlatego kupiłem po raz drugi. W końcu cena bardzo przystępna.

30.10.2021

Jest super wygodna i mała, jedyny minus to to że ergonomia jej jest bardzo kiczowata poprzez ustawienie klawiszy na złamaniu. Ale idzie się przyzwyczaić, działa z iOS i Androidem.

23.9.2020

Dobrze zrobiona, nic nie trzeszczy. Działa bez problemowo z tabletem Galaxy S7. Klawisze dobrze umocowane, gładzik działa troszkę ociężale ale skutecznie.

2.6.2020

Świetnie wykonana i b. funkcjonalna. Wygodna w użytkowaniu oraz super przenośna (mieście się zarówno w męskiej kieszeni jak i w damskiej torebce).

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności