logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Black&Decker Gw3031Bp. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Black&Decker Gw3031Bp.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Black&Decker Gw3031Bp liczba opinii klientów wynosi 30, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.11.2020

Generalnie bardzo jestem zadowolony. Za niecałe 400 pln dostałem maszynę, która bez problemu sobie radzi z każdym rodzajem liscia, korą, małymi gałązkami. 3 dni pracy na ogrodzie, wszystko pięknie ogarnięte. Przed zakupem naczytałem się o wadach np: że trzeba mieć narzędzie żeby zdemonotować elementy maszyny, to prawda trzeba mieć, ale co to za problem, mam przy sobie imbusik i jazda. Dalej że worek jest źle zaprojektowany, to głupota do kwadratu, worek trzeba umieć obsłużyc, 2-3 podwinięcia krańca i dopiero zapinasz klips - i śmiga pięknie.Metalowy młynek mieli wszystko bardzo dobrze. 3 dni pracy, maszyna zacięła się tylko raz, zassała kawałek materiału/szmaty - otworzyłem komorę młynka,wyjąłem resztki materiału - tyle. To mój drugi odkurzacz lisci, pierwszy nie miał młynka do mielienia i ciągle się oczywiście zacinał, to urządzenie teraz to bajka. Dzięki i będę polecał. Nie używam grabek i nie używam dmuchawy. Nie potrzebuje.
jeszcze

3.11.2021

Super odkurzacz, odkurza liście z orzecha włoskiego (mokre też) i te paskudne skórki z orzechów , wirnik metalowy - super rozwiązania jak dostęp do turbiny, worek bez zamka na plecy (nie przeciera się jak te zawieszane pod spodem) jedynie trzeba miec pod ręką jakiś pręt średnicy fi 4mm np. kluczyk imbusowy, którym otwiera/naciska się zamki/zatrzaski od rury worka czy rurę zssawaną do zamiany na rurę dmuchającą. Fantastyczne urządzenie, polecam !!! Trawnik wyglada jak po aeracji.

7.12.2019

Dmuchawa dobra, odkurzacz trochę gorszy. Brakuje jakiegoś przycisku by pulsacyjnie dmuchać jak w innych dmuchawach - jest tylko opcja regulacji mocy. W funkcji odkurzania znajduje się szpara z prawej strony przez którą zaciągane jest powietrze i wylatują zmielone liście, jest to ewidentna wada produkcyjna ale wydaje się, że do naprawienia samemu poprzez włożenie czegoś w zatrzask by rura bardziej przylegała

30.9.2021

Silna , w miarę lekka . Worek jako plecak rewelacja . Pojemność też super . Spokojnie zasysam liście z całej posesji 600 m2 bez opróżniania worka .Na posesji 3 duże orzechy włoskie + kilka innych drzew liściastych . Wciąga piasek , liście , korę ( drobną) i super mieli . Polecam !

3.4.2019

Bardzo fajny produkt. Możliwość płynnej regulacji mocy. Worek na plecy ułatwia długotrwałe używanie - waga w ręce nie zmienia się. Ssawka i dmuchawa są osobnymi akcesoriami - jednak ich montaż nie jest prosty - wymaga użycia siły oraz dodatkowego narzędzia.

6.7.2019

produkt klasy premium,worek musiałem dokupić inny z bd-na zamek ,ten na płaskownik niestety większość przepuszcza ,raczej się sprawdza jako dmuchawa,odkurzacz wciaga ale szybciej i sprawniej działają tradycyjne grabki.

26.3.2020

Właśnie skończyłam zdmuchiwać z 80m2 liście dębu,gałązki,żołędzie i wszystko co na jesieni dała Matka Natura...Rewelacja!!! W końcu sprzęt elektryczny zasługujący na miano Dmuchawy.

2.11.2020

Mocny, bierze nawet kamienie, dobrze mieli liście duży zbiornik-plecak, jako dmuchawa też daje radę, polecam

30.10.2019

Jak na razie, odkurzacz spełnia moje oczekiwania. Moc wydaje się spora, jest też duży pojemnik na liście.

17.11.2020

Świetny produkt w bardzo dobrej cenie. Duża moc i duży pojemnik na liście. Idealny do ogrodu na jesień .

20.10.2021

Super polecam ,dmuchawa robi robote co do odkurzacza trzeba liście słuche wciągać

2.6.2022

Produkt u mnie jest od wczoraj nNa tym etapie spełnia moje oczekiwania

3.12.2020

Bardzo dobra jakość i solidna budowa, łatwy montaż

5.5.2022

Bardzo dobry sprzęt. Duża moc wydmuchu powietrza.

2.10.2021

Duża moc, do ogrodu bardzo dobry sprzęt.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności