logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie BLOW BK100 (78138). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu BLOW BK100 (78138).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu BLOW BK100 (78138) liczba opinii klientów wynosi 74, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 44, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.8.2020

Klawiatura bardzo wygodna w użyciu i solidna. Wyróżnia się możliwością obsługi 3 systemów operacyjnych, posiada praktycznie wszystkie niezbędne funkcje, po doinstalowaniu aplikacji decydującej o układzie klawiatury pisanie po polsku jest komfortowe(pisanie w każdym innym języku prawdopodobnie też). Własne zasilanie pozwala zastosować ją do smartfonów o ograniczonych możliwościach połączeniowych, świetnie pracuje z wyższą wersją BT(u mnie BT 4). Im gorszy smartfon, tym więcej trzeba napracować się nad osiągnięciem opisanego komfortu, ale to nie jej wina. Jestem z niej bardzo zadowolony i szczerze polecam z zastrzeżeniem,że trzeba najpierw poradzić sobie ze znanymi problemami po stronie smartfona.
jeszcze

12.2.2017

Kupiłem klawiaturę do użytkowania z Macbookiem kiedy mam podłączony dodatkowy monitor. Chciałem kupić klawiaturę jak najbardziej przypominającą tę w macbooku. Kiedy rozpakowałem i dotknąłem tej klawiatury bardzo się zdziwiłem, NA PLUS! Jest bardzo podobna do tej apple, przyciski są bardzo wygodne, rozłożone tak samo jak w macbooku, odczucie przy naciskaniu jest bardzo przyjemne, nawet bardziej "tactile" niż w oryginale ;) W tej cenie, bluetooth, i taka przyjemna klawiaturka? Najlepszy zakup tego roku! Serdecznie polecam!

3.9.2020

Bardzo dobry produkt za tę cenę.Być może nie czasami (rzadko) nie rejestruje wciśniętego klawisza, ale muszę poużywać dłużej, żeby się upewnić.Ważna kwestia - układ klawiszy pod Maca: oznacza to zmianę kolejności klawiszy takich jak CTRL, ALT i FN względem konwencji Windows. Przemapowanie tych klawiszy nie jest proste.

4.1.2019

Za tę cenę bardzo dobrze wykonana klawiatura. W pełni kompatybilna z komputerami Apple. "Klikanie" co prawda, nie jest tak przyjemne jak na oryginalnej klawiaturze ale to tylko szczegół. Nie zauważyłem żadnych opóźnień podczas pisania. Polecam jako zastępczą lub nawet podstawową klawiaturę.

27.9.2018

Generalnie bardzo dobra klawiatura, klawisze miłe i takie fajne nie za wysokie, nie za niskie. Jedynie układ klawiatury jest troszkę inny niż w większości klawiatur na naszym rynku ale o można się szybko przyzwyczaić. Zdecydowanym plusem jest jej wygląd i rozmiar.

19.7.2018

Klawiatura pracuje poprawnie. Posiada miłe klawisze, połączenie bluetooth nie stwarza problemów. Klawiatura jest dobrze zbudowana, poręczna, o odpowiedniej dla mnie wielkości - taką chciałem. Na razie współpracuje z Windows 10.

9.12.2020

Tak szczerze o tej klawiaturze. Kupilem ja dosc niedawno, po kilku godzinach uzywania jej, jestem zaskoczony, jak za taka cene jest ona naprawde bardzo dobra. Polecam ja na swieta kazdemu. bardzo dobry produkt polecam.

5.10.2021

Bezproblemowa. Dwa paluszki AAA. Wyłącznik od spodu. Dioda od kończącej się baterii. Dobry, prawdziwy układ klawiszy US. Mogłaby lepiej troszkę wyglądać i przełącznik być z wierzchu. Ale to już w modelu BK103.

26.11.2020

W pierwszej chwili przestraszyłam się, że klawiatura jest za malutka. Ale nie - klawisze są normalnych rozmiarów, a mimo to zajmuje mało miejsca na biurku. Klawisze "chodzą" lekko, jestem zadowolona z zakupu!

3.11.2020

Ułatwia korzystanie z tabletu, kiedy na gwałt trzeba coś napisać albo stworzyć prezentację, a pod ręką jest tylko tablet. W połączeniu z tabletem z przekątną pow. 10 cali wychodzi z tego niemal mały netbook.

30.10.2020

Dobry stosunek jakości do ceny, niestety pisząc na niej w dokumentach google nie można używać polskich znaków. Te jednak działają w każdej innej aplikacji, stąd mały minusik przy ocenie samego produktu.

10.10.2020

Synek zadowolony.Klawiatura pracuje z tabletem Lenovo.Potwierdzony zasięg to 10m.Wykonanie na dobrym poziomie.Zobaczymy jak z trwałością.Obecnie mogę polecić.

3.3.2020

Dobrze wykonany, sprawnie działający, estetyczny produkt. Klawiatura działa i konfiguruje się bez najmniejszego problemu z tabletem i komputerem.

1.5.2021

Solidnie wykonana, nic nie skrzypi, klawisze nie zacinają. Kupiłem na wypadek awarii innej klawiatury. Leżakuje na razie i oby jak najdłużej.

2.12.2020

bardzo malutka klawiatura.Brakuje mi w zestawie pina bluetootha, wiec do mojego stacjonarnego będę musiał ogarnąć adapter.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności