logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie BRAUN SI1019RD. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu BRAUN SI1019RD.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu BRAUN SI1019RD liczba opinii klientów wynosi 13, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Al liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

15.2.2022

Podoba mi się to, że żelazko posiada tryb eco, dzięki któremu można zaoszczędzić trochę energii, à wszyscy wiemy jak ważne jest to w dzisiejszych czasach. Oprócz tego zajmuje mało miejsca przez co jest łatwe w przechowywaniu. Jak dla mnie super.

Stopa żelazka nie przywiera do prasowanej tkaniny, co w przypadku mojego poprzedniego sprzętu było bardzo częste i uciążliwe. Odpowiednia ilość pary radzi sobie z prasowaniem każdego materiału, nawet najbardziej wymagającego. Polecam każdemu.

13.2.2022

Jestem bardzo zadowolona z tego żelazka. Ma odpowiednią ilość pary, dzięki czemu radzi sobie nawet z większymi zagnieceniami. Ma również tryb eco, który pozwala zaoszczędzić energię. Powinno sprawdzić się w każdym domu

Żelazko jest bardzo lekkie, à jego stopa nie przywiera do tkaniny przez co prasowanie jest dużo przyjemniejsze. Łatwo się nim manewruje. Przyznaję, że prasowanie stało się teraz dla mnie przyjemnością :)

W porównaniu do mojego poprzedniego sprzętu ten model jest bardzo lekki, przez co używa się go o wiele przyjemniej. Prasowanie jest szybkie, żelazko radzi sobie z zagnieceniami na każdym rodzaju tkaniny.

17.2.2022

W tym modelu bardzo podoba mi się tryb eco, dzięki czemu można zaoszczędzić trochę energii. W dodatku żelazko bardzo szybko się nagrzewa i jest lekkie, co sprawia, że prasowanie jest prostsze i szybsze.

18.2.2022

To żelazko w 100% spełniło moje oczekiwania. Prasuje się nim wygodnie, ponieważ jest lekkie, posiada też tryb eco, dzięki któremu można zaoszczędzić trochę energii. Doskonale sprawdza się w moim domu.

14.2.2022

Lubię prasować tym żelazkiem. Bez problemu radzi sobie nawet z najbardziej pogniecionymi ubraniami. Wyrzut pary jest idealny. W trybie eco oszczędza energię, także jak dla mnie jest naprawdę super!

Żelazka używa się wygodnie, stopa nie przywiera do prasowanej tkaniny. Szybko się nagrzewa, nie zajmuje dużo miejsca w szafie i jest bardzo lekkie. Polecam każdej Pani domu!

Bardzo lubię używać tego sprzętu. Spełnia wszystkie moje wymagania. Dobrze się nim prasuje, daje sobie radę z każdą tkaniną i każdym zagnieceniem. Polecam!

16.2.2022

Precyzyjny wyrzut pary z czubka pozwala na naprawdę dokładne i szybkie prasowanie. Żelazka używa się wygodnie, jest proste w obsłudze. Polecam

Sprzęt jest lekki i zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu łatwo go przechowywać. Prasowanie nim jest przyjemne i szybkie.

12.7.2022

Lekkie i solidne, spełnia swoją funkcje

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności