logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Clatronic MPO 3520. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Clatronic MPO 3520.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Clatronic MPO 3520 liczba opinii klientów wynosi 4, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 2.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 2.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.10.2016

Użytkuję ten "piekarnik" od ponad 2 lat. W zasadzie piekę w nim tylko rybę, bo do niczego innego się nie nadaje (pizzy nie próbowałam w nim odgrzewać). Załączona tacka to jakieś nieporozumienie; nie dość, że się powyginała to bardzo szybko skorodowała. Najzwyczajniej w świecie, powłoka, która pokrywa tackę po umyciu się zmywa i w konsekwencji tacka koroduje. Pokrętła dosyć ciężko się przestawia, co spowodowało popękanie trzonków i w konsekwencji już jedno z pokręteł odpadło.

7.12.2016

Piekarnik może i szybko się nagrzewa, ale po pół roku pokrętła z kiepskiej jakości plastiku zaczynają się wykruszać(może też pod wpływem temperatury?) i po prostu pękają. Generalnie nie polecam.

26.11.2018

Prosze podawać wymiary rzeczywiste towaru to znaczy wewnętrzne a nie opakowania.
Warunki usługiPolityka prywatności