logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Defender OFFICEMATE HB-260 czarna (45262). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Defender OFFICEMATE HB-260 czarna (45262).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Defender OFFICEMATE HB-260 czarna (45262) liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.1.2021

Bardzo dobra do szybkiego pisania dużych tekstów. Świetny kształt klawiszy, odległości między nimi i wysokość. Przydałoby się regulowane uniesienie tylnej krawędzi, bo jest tylko jeden skok nóżek, dla mnie za mały. Trochę to niedopracowane, trzeba pod nie coś podkładać. No, ale i tak jest nieźle. Bardzo ważne jest to, że słychać uderzenia, to w pisaniu tekstów jest konieczne. Tak miały dawne maszyny do pisania, idealnie pomyślane ergonomicznie: wysokie klawisze, lekki opór przy naciskaniu, dźwięk uderzenia. To pozwala w dużym stopniu nadążać pisaniem za myślą, zanim następna ją w pamięci przysłoni. Szukałem czegoś takiego przez dwa lata. Zobaczymy, ile to urządzenie wytrzyma, czy literki się nie zetrą.Byłoby dobrze, gdyby lakier na nie położony był matowy, bo odbłyski światła powodują, że można mylić klawisze -- nawet przy dobrym wytrenowaniu szybkiego pisania bezwzrokowego czasem jednak trzeba spojrzeć, a tu bija w oczy ostre refleksy światła! W sumie i tak - za tę cenę -- rewelacja.
jeszcze

4.3.2021

Trochę za lekka i przesuwa się po blacie ale ogólnie jestem zadowolony

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności