logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Dell KB216-B QuietKey USB biała (580ADGM). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Dell KB216-B QuietKey USB biała (580ADGM).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Dell KB216-B QuietKey USB biała (580ADGM) liczba opinii klientów wynosi 65, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Al liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 26, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 32, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.8.2019

podstawowa membranowa, tania klawiatura. Nie wolno sie po niej spodziewać fajerwerków, bo to taniutka rzecz. Klik jes tmało wyczuwalny ale to membrana, więc bez przesady. Jest lekka, fajne jest to, że nóżki rozkładają się na boki a nie przód-tył, co oszczędza irytacji kiedy przesuwasz klawiaturę po stole, a ona ci się kłada. Mam ten problem w innej mechanicznej klawiaturze za 200zł, a tu mam spokój. Spacja działa równo niezaleznie od punktu nacisku podczas klikania. To po prostu na maxa budżetowa klawoiatura i nie ma co się jej czepiać. Działa, jest cicha, lekka, jak na razie bez problemów i to się liczy.

8.3.2018

Klawiatura cicha i niezwykle przyjemna w codziennym użyciu. Jedną gwiazdkę zabieram wyłącznie za to, że ma jedną, jedyną wadę 99% współczesnych klawiatur - napisy na klawiszach nie są odporne na ścieranie. OK, nie jest fatalnie, ale np. na prawym Alt oraz A,N,M już mam solidnie starte. Nie wiem jak to się stało, ale te 20 lat temu, producenci nie umieli robić "ścierających się" napisów, a teraz jest to normą, co wkurza... szczególnie, gdy klawiatura jest super po innymi względami.

17.10.2020

Klawiatura faktycznie dobra, cicha, posiada klawisze multimedialne. Klawisze 'FN' powodują zmniejszenie CTRL i ALT, co niektórym może przeszkadzać. Jeśli chodzi o szybkość pisania, to jest dobrze, ale zdecydowanie lepiej jest w A4Tech KV-300H Slim. Mam obie, więc mogłem to sprawdzić. Poza tym klawiatura A4Tech jest hubem USB 2.0, posiada dwa porty. Jest natomiast głośniejsza od Della i nie posiada klawiszy multimedialnych. No i jest prawie dwa razy droższa :/

20.1.2019

Klawiatura super, ale ma dużą wadę - prawy alt jest bardzo daleko, przez co prawy kciuk trzeba nienaturalnie zginać = przy dłuższej pracy ból placów.+cicha+przyjemne klawisze (poza prawym altem co jest tragedią)+spacja chwyta po bokach+dodatkowe klawisze głośności- prawy alt nienaturalnie daleko w prawo- mogłaby być wersja z podświetleniem

24.3.2018

Bardzo dobra klawiatura za tą cene. Niski i cichy skok klawiszy. Przez kilka dni testowałem dwukrotnie droższą klawiaturę A4tech kd 800l i jest ogromna przepaść w wykonaniu. W wspomnianym A4tech musiałem naciskać klawisze idealnie na środku, bo inaczej zacinały się. Poza tym robiły dużo hałasu. Z czystym sumieniem polecam klawiaturę firmy Dell!

11.6.2021

Za tę cenę to naprawdę ideał. Świetna klawiatura z małym skokiem. Pisanie prawie jak na laptopie, ale jest więcej przestrzeni. Po latach używania podobnych klawiatur nie udało mi się przekonać do wysokich przycisków (wydałem kasę na inny sprzęt, droższy, żałuję). Biały kolor nieco niweluje potrzebę podświetlenia.

21.2.2017

Super klawiatura!Zjechała po całości A4tech kd-800l, jest niewielka, tania, dobrze wykonana (co w tej cenie nie jest oczywiste), firmowa, da się na niej szybko pisać, klawisze chodzą bardzo przyjemnie, ma klawisze multimedialne co jest bardzo wygodne.W tej cenie moim zdaniem genialna! Stać na nią każdego!

4.3.2021

Bardzo dobra podstawowa klawiatura. Cena jest niska a jakość jest w porządku. Rozkład jest w porządku, choć skróciłbym odrobinę spację na wzór klawiatur laptopowych. Praca klawiszy bardzo przyjemna i dosyć cicha. Użyte materiały są dobrej jakości, klawiatura jest sztywna i nie skrzypi.Polecam. Udany zakup.

7.8.2018

Świetna klawiatura z niskim skokiem. Mam ją od lutego i szczerze? Nie miałem lepszej klawiatury. Dużo piszę i klawiatura jest bardzo wygodna. Daje 7/6 za klawisze multimedialne - głośność, odtwarzanie muzyki. Dla mnie najlepsza klawiatura biurowa. Razem z myszą Dell MS116 tworzy super zestaw.

22.5.2021

Długo zastanawiałem się nad zmianą z kilkuletniego Logitecha K120 na przejście na tego Della, ale decyzja była dobra. Klawiatura nisko profilowa, cicha, dobry rozstaw klawiszy, przyjemne pisanie. Wydaje mi się, że to najlepsza klawiatura w tym przedziale cenowym.

5.6.2019

Najwygodniejsza klawiatura jaką miałem. Nadaje się, jak dla mnie, zarówno do pisania jak i do grania. Owszem, jest ghosting klawiszy i brakuje jej podświetlenia, ale rekompensuje to swoimi kompaktowymi rozmiarami i jakością wykonania. Polecam.

21.9.2017

Stosunek ceny do jakości wyśmienity. Dobrze się pisze, klawisze pomiędzy sobą mają małe odstępy, wiec dobrze wyczuwa się granice klawiszy bez patrzenia na klawiaturę. No i w sumie bardzo dobre wykonanie, ale to w końcu DELL. Gorąco polecam.

22.5.2021

Klawiatura do zwykłych prac biurowych sprawuje się dobrze jest cicha, chodzi bardzo lekko, klawisze są cienkie, nie ślizga się. Minusem dla mnie jest brak przycisku funkcyjnego d podgłaszania i przyciszania dźwięku.

26.10.2021

Po pierwszym użyciu widać że jakość jest na wysokim poziomie . Skok klawiszy niemalże identyczny jak w produkcie od ludzi z jabłkiem . Polecam Della . Do biura raczej , mniej do gamingu

28.11.2017

Dobra i tania klawiatura. Bardzo wygodnie się na niej pisze. Klawisze są ciche i nie hałasują. Posiada gumowe podkładki więc się nie ślizga po blacie. Ogólnie polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności