logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie eMeet C980Pro. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu eMeet C980Pro.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu eMeet C980Pro liczba opinii klientów wynosi 7, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 3.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Kamerkę wybrałem jako alternatywę dla kamery logitecha która ma podobne parametry i wygląda nawet bardzo podobnie. Ten model był na promocji jednak zauważalnie tańszy. Póki co działa ekstra. Jakość obrazu w full HD jest bardzo dobra, ostro, nic się nie rozmywa, kamera bardzo dobrze radzi sobie z ostrością i światłem. Poza tym jest dobrze wykonana. Wbudowane głośniki i mikrofony sprawdzają się okej. Korzystam z niej naprawdę dużo do spotkań w pracy i nie mogę narzekać. Plusem jest bez wątpienia też szybka wysyłka ze sklepu. Uważam, że jako tańsza alternatywa kamera sprawdza się naprawdę dobrze. Komputer też prawidłowo ją wykrywa, również programy jak teamsy czy zoom. Polecam, myślę,że było zdecydowanie warto w tej cenie zamówić.
jeszcze

4.1.2021

Kamera bardzo wysokiej jakości, świetnie wykonana. Bardzo dobra jakość obrazu nawet w słabo oświetlonym otoczeniu. Sprawny mikrofon zbiera dobrze głos nawet z nieco większej odległości bez zniekształceń. Warto zrobić upgrade z wbudowanej w komputer kamerki - zupełnie inny poziom komfortu i jakości użytkowania.

2.12.2020

super kamerka, bardzo dobry obraz, szeroki kąt widzenia, bardzo dobre wbudowane mikrofony i głośniczki, więc nie potrzebowałem kupować dodatkowego mikrofonu czy głosników do mojego PC, aby dziecko mogło brać udział w lekcjach online. No i łatwy montaż, poprostu wpiąłem pod USB i działa

31.12.2020

naprawdę rewelacyjna kamera do zdalnej nauki czy pracy, a także do streamingu czy nagrań. Wysokiej jakości obraz full HD z bardzo szerokim kątem widzenia (warto mieć porządek za plecami :-) ), wbudowane 4 mikrofony i 2 głośniczki, No i łatwy montaż - wystarczy podpiąć pod USB.

Chyba w tej cenie najlepsza kamerka. Jakość dźwięku i obrazu jest bez zarzutu. Obraz jest ostry, w zupełności wystarcza od spotkań do streamów. Poza tym nie sprawia problemów od strony software;u, wykrywana jest bezproblemowo i działa OK.

30.3.2021

Świetna kamera. W zestawie z głośnikami i kilkoma mikrofonami bardzo dobrze sprawdza się na widokonferencjach.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności