logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Endgame Gear Xm1. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Endgame Gear Xm1.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Endgame Gear Xm1 liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.2.2020

Mysza topowej jakości totalnie świetna 0 pre travelu na przyciskach reagują natychmiastowo boczne też regulacja dpi i pooling rateu działa sprawnie. Jedyne minusy to że bez updatu firmware moja myszą miała stockowo 1.26 a zaktualizowałem do 2.0 no ni da się grać są bugi ale po tym jest git. Ale wiecie jest to w jakimś stopniu wymuszanie instalacji oprogramowania. Jeszcze apropo oprogramowania jest chyba najgorszym jakie miałem w myszce jedyne możliwości tego oprogramowania to napisanie do support myszki o newe funkcje błędy jakieś do zgłoszenia lub zmiana dpi. Skroll trochę daleko ale po 3 dniach jestem już totalnie przyzwyczajony i nawet mi to pasuje jest to na dłuższą metę wygodne kabelnajlepszy jaki mialem w mysz że elastyczny w oplocie trochę krótki 1.8 m bd musiał jakis przedłużacz lub huba kupić bo komputer mam 3 m od biurka. Wszystkie błędy czarnego modelu zostały naprawione w bialej wersji która mam serdecznie polecam. Zdjęć nie mam bo wiecie używam no i heheh.
jeszcze

31.7.2021

Na początku wydawał się zbyt ciężki klik. Przy precyzji i wymaganej szybkości w grach wydawało się to być poważną wadą. Na szczęście po dwóch dniach myszka się "rozklikała" i klik był lekki.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności