logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie EnGenius EMR3000-KIT. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu EnGenius EMR3000-KIT.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu EnGenius EMR3000-KIT liczba opinii klientów wynosi 1, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.11.2020

Spełnia swoje zadanie. Konfiguracja była jednak trochę uciążliwa. Model nie jest już wspierany przez producenta, więc nie spodziewałbym się kolejnych aktualizacji które to rozwiążą.Po pierwsze, po zaktualizowaniu firmware'u na jednym urządzeniu nie ma możliwości aktualizacji pozostałych. Aplikacja wykrywa, że są na starszej wersji, ale nie pozwala ich zaktualizować. Rozwiązaniem jest odłączenie ich od mesha, skonfigurowanie jako niezależnego routera, zaktualizowanie,reset i ponowne podłączenie do mesha.Rozwiązuje to przy okazji drugi problem, mianowicie przy pierwszej konfiguracji satelitki twierdzą, że są zbyt daleko od mastera nawet leżąc obok niego i połączenie jest bardzo niestabilne. Da się to naprawić poprzez reset routera satelitarnego do ustawień fabrycznych i ponowne podłączenie do mesha, wtedy wszystko działa już bez zarzutu.
jeszcze
Warunki usługiPolityka prywatności