logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie ESPERANzA EK112. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu ESPERANzA EK112.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu ESPERANzA EK112 liczba opinii klientów wynosi 17, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.10.2016

Esperanza EK112 to przyjemna klawiatura. Piszę się na niej wygodnie, klawisze są miękkie i umiarkowanie ciche, jednak to wrażenia po ledwie kilku dniach. Standardowe rozmieszczenie klawiszy sprawia, że łatwo się do niej przesiąść z innej, typowego klawiatury. Klawisze multimedialne rozmieszczone są po bokach, te po lewej stronie narażone są na dotyk całą dłonią (lub małym palcem, jeśli ktoś lubi nim wywijać hehe), na szczęście z mojego doświadczenia dzieje się to bardzo rzadko i nigdy podczas grania w gry komputerowe, zapewne z biegiem czasu można się ogarnąć na tyle, aby uważać na te klawisze, po prostu kwestia przyzwyczajenia i tyle. Wbudowana podkładka pod nadgarstki to fajna sprawa,jednak jest nieco mniejsza niż w mojej innej klawiaturze - A4Tech, mimo wszystko, jest to element dla mnie niezbędny podczas pisania artykułów. Jednym słowem - polecam.
jeszcze

20.8.2017

Miałem juz kiedyś ta klawiaturę, więc bardzo się ucieszyłem, że jest "na stanie" . Świetna, idealna szerokość jak dla mnie, dość cicha, idealny rozstaw klawiszy. Kupiłempoprzednio odrobinkę mniejszą na szerokość i miałem problem z pisaniem, kwestia przyzwyczajenia, ta ma rozstaw jak klawiatura, której używam w pracy. Podkładka pod nadgarstki gumowana, u mnie nie ma probemu z przypadkowym wcisnięciem klawiszów funkcyjnych jak ktoś wyżej napisał. Idealnie spasowana, trzeba tylko uważać na napoje, bo nie jest wodoszczelna i poprzednia przez to padła, suszenie nic nie dało. Polecam :)

3.2.2011

Standardowa klawiatura wysokiej jakości. Pisze się cicho, klawisze wciska się z przyjemnością (w przeciwieństwie do "klekotania" najtańszych klawiatur). Wadą są klawisze multimedialne umieszczone po bokach - niepotrzebnie zwiększają szerokość klawiatury, po myszkę trzeba sięgać ten dodatkowy 1-2cm dalej. Polecam, stosunek ergonomii i jakości do ceny bardzo wysoki.

22.6.2013

Naprawdę dobra klawiatura jak za tą cenę, nadaję się do normalnego użytkowania jak i do gier. Te przyciski po bokach są dosyć przydatne, tylko że czasami przez przypadek jakiś się naciśnie.

27.8.2012

Od niedawna mam tę klawiaturę i jak na razie sprawuje się dobrze. Jest ergonomiczna, ma wygodną podstawkę pod dłonie. Klawiatiura Esperanza EK112 jest wykonana z bardzo dobrych materiałów.

22.8.2018

Jak na tą cenę to jest rewalacja, klawiatura przez ponad rok przyjela na siebie wiele uderzeń i upadków i dalej działa jak nowa.

14.7.2018

O niebo lepsza niż biała klawiatura z lat 90 ze spacją działąjącą tylko z lewej strony

10.12.2018

Klawiatura spełnia oczekiwania, działa bez zarzutu.

19.12.2018

Wygodna, cicha, niezawodna.

21.10.2021

Wszystko zgodnie z opisem

18.5.2016

Tania i całkiem porządna

20.11.2018

Dobra i tania

20.3.2020

Polecam. :)

6.10.2019

Polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności