logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie ESPERANZA EK122W. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu ESPERANZA EK122W.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu ESPERANZA EK122W liczba opinii klientów wynosi 151, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 137, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.2.2021

Klawiatura jest zaskakująco dobra, zwłaszcza jeśli ktoś chciał z niej korzystać wraz z laptopem i często przenosić - jest bardzo lekka.Myszka z kolei to tragedia, jeszcze nie znalazłem powierzchni ani ustawień, przy których działałaby poprawnie. W instrukcji jest informacja, żeby nie korzystać z urządzeń wraz z włączonym bluetooth. Nie zauważyłem (w sumie na szczęście dla klawiatury) żadnej różnicy w działaniu z i bez włączonego bluetootha w komputerze.

13.12.2020

Bardzo dobra klawiatura, idealny rozmiar - nie za duża, nie za mała, najbardziej podobna do klawiatury MACa jaką miałem, brakuje mi jednak sygnalizacji włączonego capslocka, jeśli ktoś uzywa do laptopa tsygnalizacja capslock/ numlock jest na laptopie, jesli to jedyna klawiatura do PCta to może być problem przy hasłach, nie widać kiedy kliknie się niechcący...

30.10.2020

Jestem mile zaskoczony jakością tego zestawu, naprawdę bardzo dobra klawiatura i myszka za przyzwoitą cenę.Duże klawisze przy małej wielkości klawiatury i duży kontrast literek to jest to co przyda się osobom, które w trakcie pisania muszą zerkać na klawiaturę.Myszka z trzystopniową regulacją dpi. działa bardzo płynnie.

2.7.2020

Klawiatura i mysz łączą się bezproblemowo nawet ze starym komputerem. Mały minusik za działanie rolki na myszce- trzeba mocno kliknąć aby otworzyć nową zakładkę , i mały minusik za odstający lewy ALT w klawiaturze. Poza tym OK przyciski działają lekko i cicho. Za tą kasę bardzo fajny zestaw.

25.10.2018

Jako ze potrzebowalem bezprzewodowej klawiatury takiej samej jak w moim laptopie w dobrej cenie wybrałem tą. Choć ma nieco większe klawisze i trzeba się będzie nieco przestawić i przyzwyczaić to za ta cenę warto. Klawiatura zrobiona dobrze, nie ma tandetnego plastiku. Polecam

29.3.2020

Kupiłem 2 sztuki,czarną i białą. Obie ładne i dość wygodne, lekkie i nieduże. Mysz odpowiednio czuła do codziennej pracy, internetu (w gry nie gram więc się nie wypowiem). Z minusów - trochę nietypowy układ klawiatury numerycznej i brak kontrolek NumLock i CapsLock.

16.4.2020

Sama klawiatura i jej ergonomia jest ok. mało zajmuje miejsca na biurku. mamy jednak czsaem kłopoty w grze lub podczas pisania dokumentów. jakby nie była w stanie obsłużyć szybkiego naciskania kilku klawiszy. Zwykła klawiatura USB za 25zł nie ma tych objawów.

24.4.2020

Za tą cenę nic więcej nie można wymagać. Mała, kompaktowa co daje więcej miejsca na biurku. Jedyny minus to to, że jest stosunkowo głośna. Sposób osadzenia klawiszy to determinuje, ale w tej cenie uważam, iż jest to rewelacja. Polecam :)

29.11.2019

Bardzo fajny zestaw. Świetnie sprawdza się w biurze zajmując niewiele miejsca i dając możliwość przełożenia klawiatury w dogodne w danej chwili miejsce. Działa nie sprawiając żadnych problemów, nie przerywa połączenia.

16.1.2021

Piszę recenzję bardzo późno więc już trochę zdążyłem się tym pobawić. Klawiatura i mysz działają doskonale! Używałem tego z tv boxem, konsolą i laptopem. Do gier raczej się nie nadaje, ale normalnej pracy.

20.1.2021

Wugodna klawiatirai myszka. Sadzilem ze skoro Esperanza to bedzie budzetowe badziewie, a tutaj zaskoczenie. Wykonczenie dobre. Solidne. Nie trseszczy. Ergonomia super. Ogole polecam

2.12.2019

Klawiatura super. Niski skok, płynnie chodzi. Rzeczywiście malutka i leciutka. Z myszką gorzej - klawisze się przycinają, wręcz skrzypią. Ale mnie i tak zależało na klawiaturze.

14.4.2020

klawiatura pierwsza klasa, myszka tylko dla mało wymagających - ja swoją musiałem wypoziomować doklejając pod jedną nóżkę 2 paski taśmy, tylko tak stoi równo

19.5.2020

Spacja nie zawsze reaguje, klawisze mogły by być mniejsze co by zwiększyło przestrzeń między nimi i ułatwiło pisanie , ale za te pieniądze naprawdę super ;)

16.10.2019

Zestaw bardzo fajny i wykonany z dobrego plastiku. Myszka nie należy do cichych, ale dla mnie to żaden problem. Według mnie to dobrze wydane pieniądze. :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności