logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Esperanza EK126K. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Esperanza EK126K.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Esperanza EK126K liczba opinii klientów wynosi 42, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 36, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.12.2021

Przyciski działają dobrze, chociaż silikonowe klawiatury mają to do siebie, że trzeba być nieco bardziej precyzyjnym. Klawiatura ma w opakowaniu przejściówkę pod mikro-usb, więc można ją podłączyć zarówno do laptopa/komputera, jak i np. telefonu czy tabletu. Po zwinięciu zajmuje mało miejsca. Ma dedykowany klawisz do kalkulatora przy num-padzie. Rozmieszczenie przycisków podobne do klasycznej klawiatury laptopowej, z uwzględnieniem różnych preferencji czy rozkładu rąk (stąd podwójny klawisz spacji czy shift - dzięki temu jeden klawisz ma dwa switche). Jest bardzo cicha. Za taką cenę jak najbardziej polecam.

11.12.2021

Świetna klawiatura, gdy je się przy biurku - okruszki można wytrzepać, a jak się ją zaleje, to szmatką można przemyje. Gorsze ułożenie przycisków. Home tuż za backspace to jakaś pomyłka. Podobnie wpakowanie dwóch niepotrzebnych zupełnie przycisków otwierających start lub folder między alt i ctrl. No ale nożyczki sobie poradziły z tym problemem - spokojnie można wyciąć gumę z tych przycisków. Trudniej poradzić sobie z brakiem reakcji prawego shiftu - trzeba nacisnąć na samym środku, w żadnym innym miejscu nie reaguje. Powinien być podzielony na 2 przyciski, jak lewy shift i enter.

14.6.2022

Przypomina się ZX-Spectrum. Komfort pracy na tym jest taki sobie, ale oszczędność miejsca w plecaku ma swoją cenę. Do oryginalnego pudełka można dołożyć myszkę. Prawdopodobnie bezkonkurencyjna klawiatura do pracy w zapylonym środowisku. Chyba nie jest wodoodporna, ale oblanie jej nie niszczącą gumy cieczą czy pracę na niej mokrymi rękami powinna znieść lepiej niż wszystko.

14.4.2021

Ogólnie klawiatura ok, zajmuje mało miejsca, można zwinąć, fajnie. Ale niestety ciężko się pisze, często nie czyta klawiszy, pisząc normalnie jak na każdej innej mniej więcej co wyraz brakuje jakiejś literki, więc jeśli do użytku dodatkowo, to fajna, jeśli na co dzień jak trzeba dużo pisać, dla mnie by się nie nadała

21.3.2016

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z KLAWIATURY SILIKONOWEJ ESPERANZA SUPER SPRAWA WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO BO ŁATWO CZYŚCIĆ JAK SIĘ COŚ WYLEJE WYSTARCZY POD KRAN I CZYSTA ŁADNIE PRACUJE WYGODNA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA CIENIUTKA ŁATWA DO PRZENOSZENIA POLECAM SERDECZNIE :-)

1.10.2021

Klawiatura w pełni sprawna. Trochę tylko za miękkie klawisze (silikon) i spory skok przycisku (jak w klawiaturze standardowej). Do jej użytkowania konieczna jest płaska i sztywna powierzchnia. Pomimo tych uwag spełnia moje oczekiwania. Polecam

17.3.2021

Super klawiatura, łatwa do czyszczenia, nie ślizga się na biurku. Po zwinięciu zajmuje niewiele miejsca. Przy klawiaturze numerycznej dodatkowy przycisk wywołujący kalkulator.

31.5.2022

klawiatura silikonowa jest bardzo dobra. Trochę trzeba się przyzwyczaić ale polecam. Produkt 100% zgodny z opisem i zdjęciem.

27.9.2021

Idealna do zastosowań w przemyśle, jednak trzeba się przyzwyczaić do pisania na tej klawiaturze. Polecam.

12.2.2019

Wygląda b. dobrze, ale napisanie dłuższych tekstów wymaga użycia siły. Przydatne w podróży głównie.

12.8.2020

Klawiatura rewelacja! Całościowo jest cieńsza niż przypuszczałem za to ogromny plus

30.3.2020

Klawiatura jest lekka, giętka, łatwa w utrzymaniu czystości i działa bez zarzutu.

8.11.2019

Polecam, klawiatura zgodna z opisem i zdjęciami, wszystko pozytywnie.pozdrawiam

27.12.2017

Prezent na Święta więc niestety nie wiem jak działa ale na pewno bardzo dobrze :)

11.6.2020

Laptop jest najnowszej generacji oraz bardzo oszczędny od strony energetycznej .

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności