logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Esperanza New Orleans Czarna (EK133). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Esperanza New Orleans Czarna (EK133).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Esperanza New Orleans Czarna (EK133) liczba opinii klientów wynosi 66, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 44, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 3.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.3.2021

Świetna klawiatura. Idealne keycapy które nie ślizgają się pod palcami. Przesiadłem się z laptopa na PC i jest to moja pierwsza klawiatura mechaniczna. Nie miałem żadnych problemów z przyzwyczajeniem się do skoku klawiszy czy do ich rozmieszczenia. Sama klawiatura, mimo braku bloku numerycznego jest masywna i nie ślizga się po biurku czy nawet podkładce. Spasowanie elementów jak za tą cenę na najwyższym poziomie. Polecam.

16.12.2020

Za tą cenę bardzo fajna klawiatura. Jednak ma kilka mankamentów np. keycapy są odlane niezbyt dokładnie przez co nie wszystkie litery są dobrze widoczne, podświetlenie mogłoby być trochę jaśniejsze i biały mógłby wyglądać bardziej jak biały ale to tak naprawdę szczegóły. Pozatym mam jeszcze wątpliwości odnośnie oryginalności zabezpieczeń na opakowaniu. Klawiatura razem z myszką lix prezentuje świetnie na biurku.

30.12.2020

Produkt jak najbardziej warty polecenia. Stosunek jakości do ceny jest moim zdaniem najlepszy z wszystkich dostępnych klawiatur na rynku. Ciężka aluminiowa obudowa, keycapy pbt które są bardzo przyjemne w dotyku. Gdy pierwszy raz położy się na niej ręce to czuć wysoką jakość wykonania. Mój egzemplarz świetnie zdaje egzamin podczas długich sesji pisania oraz podczas grania. Polecam.

2.4.2020

Niewyróżniająca się klawiatura pod względem wykonania czy wygody, podświetlenie jest mało funkcjonalne (w ciemnym pomieszczeniu nie widać, jakie klawisze się naciska). Niemniej jednak, po naciśnięciu Scroll Lock (odpowiada za włącznik/wyłącznik), jest kolorowo niczym podczas Mardi Gras :D

20.5.2020

klawa jest dobrze wykonana plastik dobry i nie ugina się wydaje mi się że nate pieniądze to spoko ,pisze się na niej bardzo fajnie i szybko klawisze dość płynnie chodzą , oświetlenie jest bardzo widowiskowe lecz liter nie widać i tyle ja jestem zadowolony

12.12.2020

Najlepsza klawiatura w tej cenie, można brać bez zastanowienia. Pod pewnym względami jest lepsza od wielu droższych klawiatur. Miałem problem tylko z softem który był z nieznanego powodu wykrywany jako wirus, ale dał się w końcu zainstalować.

22.3.2021

Bardzo ładne podświetlenie, klawisze się nie zacinają. Lecz gdy się decyduje ktoś na puddingowe keycapy to polecam wybrać białą wersje ponieważ wielu osobom może się nie podobać wygląd bez podświetlenia.

2.11.2020

Klawiatura jest w ładniusia, okrągłe klawisze prezentują się elegancko. Podświetlenie wygląda super.Szkoda że podświetlenie nie przechodzi przez litery. W nocy nie widać jakie klawisze wciskamy.

31.3.2020

Bardzo dobra klawiatura, łatwa w czyszczeniu, miło się na niej pisze.Polecam ;) "Klawiatura" jest podświetlana, a cudzysłowy w tym zdaniu są nie bez znaczenia.

13.2.2021

Klawiatura według mnie genialna, metalowe wykonanie sprawia że wydaje się bardzo solidna. Działa zarówno z komputerem jak i xbox one s. Z całego serca polecam

15.5.2020

Fajnie się gra Ale minusem jest to że za każdym razem jak ją podłączę to muszę włączyć podświetlenie . Jest za mała cenę i naprawdę jest godna polecenia

10.12.2020

Klawiatura najlepszą jaką można kupić za tą cenę , idealne keycaps . spasowanie bardzo polecam kupić klawiaturę

11.3.2021

Bardzo solidna klawiatura, mało metalicznych dźwięków. Moim zdaniem najlepszy wybór w tej cenie. Polecam.

18.12.2020

Klawiatura taka sama jak na zdjęciu. Bardzo fajna, mała i zgrabna taką jaką potrzebowałam. Polecam.

29.12.2020

Jest bardzo fajna i jest bardzo wytrzymała i ma kabel w oplocie nic więcej nie potrzebuje

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności