logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fantech K3M Slim Niskoprofilowa (K3M42339). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fantech K3M Slim Niskoprofilowa (K3M42339).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fantech K3M Slim Niskoprofilowa (K3M42339) liczba opinii klientów wynosi 59, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 58, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

3.9.2021

Czuć i słychać taniość. Klawiatura jest głośna, a skok klawiszy duży jak w klawiaturze mechanicznej, a odczucie przy pisaniu jakby ta klawiatura mechaniczna była kupiona 10 lat temu w tesco za 11 zł (wiem, bo kiedyś taką miałam, jako tymczasowe rozwiązanie awaryjne, podobnie jak tą teraz). Nie ma jednak co przesadnie narzekać - klawiatura działa, a że jest tania było wiadomo od początku. Tylko głośna i raczej nie wygodna dla ludzi przyzwyczajonych do membranowej.

31.1.2021

Ja mimo uwag innych jestem bardzo zadowolona z zakupu, jakość adekwatna do ceny, jak ktoś chce produktu dużo wyzszej klasy można kupić, tylko za inne pieniądze, kupując chciałam coś małego, bez bajerów i bez podświetlenia, klawiatura ma wszystkie potrzebne klawisze i dziala od razu po podłączeniu, faktycznie prawy alt jest jakby w innym miejscu, ale to kwestia przestawienia się, jak ktoś nie używa dużo to jak najbardziej jest ok, naprawdę mała zgrabna

7.11.2021

Kupiłem ze względu na rozmiar. Nie mam na biurku sporo miejsca, więc szukałem o mniejszej szerokości. Ogólnie jestem zadowolony, choć nie jest to klawiatura całkiem cicha jak reklamuje producent. Podczas pisania słychać naciskane klawisze. Mały problem jest też z krótką spacją, przez co czasami zamiast w prawy alt, trafia się w klawisz otwierający "Menu". Człowiek jest podobno niewolnikiem przyzwyczajeń, więc myślę, że z czasem się przyzwyczaję :-)

20.1.2022

ok, ale silent to ona na pewno nie jest. plus, ma ciut nieprzemyslany układ klawiszy. raz, normalnie alt jest pomiedzy spacją a contr, a tutaj jest pomiędzy print? i insert, więc trzeba się przyzwyczaić, aby nie pudłować w alt. dwa, wokół strzałek są inne przyciski, więc też trzeba dodatkowego wysiłku aby dobrze wcelować w strzałki. Plus, że ma F12, którego nie ma w mojej poprzedniej krótkiej klawiaturze.

19.6.2021

Klawiatura nie jest przesadnie głośna, ani też wyjątkowo cicha, taki standard. Faktem jest ten nieszczęsny prawy Alt, gdyby zamienić go z klawiszem funkcyjnym obok byłoby idealnie, backspace też mógłby być na rogu, ale to wszystko kwestia przyzwyczajenia. Nie ma klawisza Numlock i nie wiem jak wyłączyć?

3.3.2022

Bardzo dobre wykonanie i rozkład klawiszy. Lewy shift i tab odpowiedniej szerokości, może enter jest lekko za wązki, ale mimo tego wygodnie się nim operuje. Odczucia z klikania na poziomie klawiatury laptopowej, krótki skok, jest też słyszalne dźwięk ale to na plus. Estetyczna i mała.

29.12.2020

Klawiatura mała, kompaktowa, bez dodatkowej klawiatury numerycznej. Widać, że solidna. Skok nieduży. Jest głośna w porównaniu z tą w laptopie, ale mi to akurat nie przeszkadza. Po kilku tygodniach użytkowania mogę stwierdzić, że jest wygodna. Idealna do pracy biurowej.

10.8.2022

Znakomita klawiatura jak ktoś ma mało miejsca! Bez zbędnego 'liczydła' :) Obsługa polskich znaków + przyciski funkcyjne! Rewelacyjnie niska cena jak za taki produkt !!! Serdecznie polecam :)

14.2.2022

Za tę cenę naprawdę przyzwoita klawiatura. Jej największą zaletą jest kompaktowy rozmiar, ale całkiem przyjemnie się na niej pisze, jest nawet lepsza od przeciętnych klawiatur membranowych.

16.2.2022

Bardzo fajna klawiatura jak za tą cenę mniejsza niż tkl co oznacza że ma się więcej miejsca na biurku ja na niej gram i nie widzę żadnych wad nawet brzmi fajnie polecam

19.9.2021

Tani plastik, trochę trzeszczy, dobra jako klawiatura do serwera z której korzysta się raz na miesiąc.Do codziennego użytku lepiej tego nie brać.

27.3.2022

Klawiatura dość cicha, ale kilka klawiszy, np. lewy Shift bardzo głośnych. Za tę cenę i jako zapas to narzekać nie można. Dobra chińszczyzna.

17.8.2022

Napisy na klawiszach to naklejki a SILENT to tak nie całkiem, ale głośność akceptowalna. Poza tym jest ok, takie maleństwo.

4.4.2022

Fajna klawiatura niewielka z dodatkowymi funkcjami obsługi naglosnienia itd. Jak dla mnie jest w sam raz.

19.10.2021

Klawiatura super . Do pisania w domu nie potrzeba numerycznej części. Więcej miejsca choćby na myszkę.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności