logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Faworyt Pro MP51 SL. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Faworyt Pro MP51 SL.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Faworyt Pro MP51 SL liczba opinii klientów wynosi 8, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.10.2021

Kosiarka zgodna z opisem. W pełni sprawna ale jest kilka drobnych ale.Pałąk do napędu jest w kształcie całej rączki, bez takiego wyprofilowania dla jednej ręki. Sprawia to że za każdym razem gdy chcemy włączyć lub wyłączyć napęd trzeba odchylić obie dłonie z całego uchwytu (a przecież zapłon trzeba trzymać cały czas). Powoduje to sporą niewygodę użytkowania.Kosz jest bardzo obły na krawędziach przez co wysypując trawę do worków te się zsuwają z kosza. Ja to zalatwielm trytytkami.Regulacja prędkości jest nie dostosowana do podanych biegów. Praktycznie są dwa na końcu skali (wolno, szybko) reszta nic nie zmienia.Silnik odpala całkiem dobrze ale dla pewności odpalenia za 1 razem zawsze trzeba zmienić bieg na żółwia (nawet rozgrzany)co wymaga kolejnej czynności przy każdym opróżnianiu kosza - trochę irytujące.Sama praca kosiarki bez zarzutu. Mocna kosiarka, kosi bez problemu i dobrze wypełnia kosz trawą.Napęd mocny.System mycia (bardzo to chciałem wypróbować) działa tak sobie, coś tam wypłuka ale bez wydrapania trawy z pod spodu ręcznie nie jest w stanie jej usunąć.Ogólnie drugi raz bym nie kupił z powodu tych drobnych ale denerwujących na stałe rzeczy (głównie ta rączka od napędu).
jeszcze

9.5.2021

Kosiareczka super. Po złożeniu i zalaniu olejem i benzynką, odpaliła od kopa! wszystko wygląda jak na zdjęciach. Na ciepłym silniku żeby odpaliła od pierwszego ustawcie tę czerwoną wajchę co jest przy uchwycie na piwo na "żółwia,, nie na "zająca,, tylko na "żółwia,, wtedy zapali od szarpnięcia! Napęd działa bardzo dobrze naprawdę, gumę pali na trawie. Ani za wolno ani za szybko. Zapomniałem dodać że pali bardzo mało! Na niecałym litrze paliwa skosiłem 10 arów trawy! Naprawdę polecam tę kosiarkę!

20.4.2021

Kosiarka dobrze wykonana, piękna, silnik ładnie chodzi. Czas pokaże jak będzie z trwałością...

12.7.2022

wszystko spoko troche malo mocy przy wiekszej trawie.Za taka cene to naprawde solidny sprzet.

15.2.2022

Dopiero po zakupie i na pierwszy rzut oka nawet dobrze wykonane

9.6.2021

Użytkowanie od 2 tygodni.Wszystko działa bez zarzutu. Polecam

15.7.2021

ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności