logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie GameSir Zestaw AIMSWITCH 016899. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu GameSir Zestaw AIMSWITCH 016899.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu GameSir Zestaw AIMSWITCH 016899 liczba opinii klientów wynosi 50, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 34, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.3.2022

Jedna z niewielu dostępnych na rynku płaskich, zwartych klawiatur z blokiem numerycznym – bardzo zgrabna i zajmująca mało miejsca (idealna np. dla posiadaczy małych biurek, lub szukających dyskretnie prezentującej się w salonie klawiatury do domowego zestawu multimedialnego). Z drugiej strony, klawisze są zupełnie pełnowymiarowe, a całość bardzo wygodna.Kolejną zaletą jest w moim odczuciu zasilanie z wymienialnych baterii, zamiast akumulatora.Z ocenianiem solidności jest trochę za wcześnie, ale wyróżnia się schludnym wzornictwem i sprawia wrażenie porządnie wykonanej.Klawiatura w wersji „CS” (chyba jedyna dostępna na rynku) na kilku przyciskach ma dodatkowo opisane czeskie znaki diakrytyczne,aczkolwiek znaki podstawowe są zupełnie zgodne z układem używanym w Polsce.
jeszcze

5.6.2021

Warta swojej ceny. Polecam. Nieduża (zmieściła się dokładnie w miejsce, gdzie ma leżeć), klawisze odpowiedniej wielkości o bardzo precyzyjnym, niewielkim, ale wyczuwalnym skoku, jak lubię. Poukładane standardowo, bez żadnych udziwnień, czyli nie trzeba się do niej przyzwyczajać. Dobrze wykonana, ergonomiczna, widać, że to produkt wysokiej klasy. Bardzo wygodna. Połączenie z PC bez żadnych problemów. Od razu po podłączeniu pobrała odpowiednią aplikację. O funkcjach i parametrach nie piszę, są w specyfikacji. Zastąpiła Logitecha K810 (rewelacyjną klawiaturę, która niestety wyzionęła ducha po kilku latach pracy) oraz jakieś badziewie Trusta (Nado Bluetooth), które kupiłem, by spróbować,a na którym zupełnie nie dało się pracować.
jeszcze

21.10.2021

Klawiaturka całkiem spoko, nadaje się do wpisywania komend jak i do obsługi Smart TV. Podświetlenie jest bardzo przydatne w nocy przy wyłączonym świetle. Działa bardzo dobrze na każdym systemie wraz z Androidem. Polecam bardzo osobom, które mają RaspberryPi i chcą szybko skonfigurować urządzenie do obsługi zdalnej, lub dla tych którzy serwisują komputery i potrzebują na szybko klawiatury i myszki. (Aby nie żonglować klawiaturą i myszką pomiędzy komputerami)Minusem może być za to Touchpad który jest odrobinkę za mały, ale w miarę wynagradza to funkcja ustawienia DPI. Ogólnie polecam do serwisu, Smart TV, RaspberryPi, i innych urządzeń wspierających USB.

1.12.2020

Działa tak jak powinien, miałem podobny z dużo niższej półki cenowej który miał problemy z zasięgiem i jakością wykonania. Tutaj plastik i spasowanie elementów wydają się być solidne. Całkowicie padł przycisk umieszczony na topie (odpowiednik przycisku myszy) po upadku z 30 cm, na szczęście dostałem identyczny przełącznik w sklepie elektronicznym, co pozwoliło mi na samodzielną naprawę. Na minus klawisze F1-F12, które umieszczone są na klawiszach numerycznych z dostępem przez przycisk funkcji (Fn), co nie pozwala na skróty klawiaturowe typu alt+F4

22.1.2022

Najlepsza klawiatura bezprzewodowa jaką miałem (a już kilka produktów używałem, w tym znacznie droższych), wygląd, jakość wykonania, skok klawisza i jego dzwięk (jest po prostu cicho, coś co ma dla mnie duże znaczenie). Jest tak dobra, że często zabieram ją razem z laptopem, bo wolę jej używać niż tej wbudowanej w komputer. Jedyni minus to brak wbudowanego akumuluatora, jedynie baterie CR2023 (których nigdy nie mam pod ręką), rekompensuje to długośc pracy, posiadam klawiature 4 m-c , używana dzień w dzień i stan baterii spadł do 70%.

23.4.2022

Użytkuję drugą taką (poprzednia straciła klawisz w wyniku upadku - nie do naprawienia;). Oprócz bardzo okazjonalnego zrywania BT (za to -1), gdzie pomaga restart komputera - sprzęt idealny. Lekki, trzyma lata na bateriach fabrycznych. Próbowałem innych podobnych rozmiarowo rozwiązań (nawet mechanika AnnePro2) i nic MS nie przebiło. Oby go z rynku nie wycofali bo jest trudno dostępny - nawet jak X-kom miał ją 'na stanie', musiałem swoje poczekać.

1.6.2020

Bardzo przydatny gadżet. Układ klawiszy, do którego szybko się człowiek przyzwyczaja i po niedługim czasie obsługuje się to bezwzrokowo.Przestrzeń nad klawiaturą i dodatkowe przyciski z przodu też bardzo OK pod kątem funkcjonalności.Touchpad z którego zaskakująco dużo się da wycisnąć jest chyba moim ulubieńcem na tym sprytnym urządzeniu.

28.5.2021

Klawiatura jest wykonana świetnie, nic nie trzeszczy, widać, że to produkt premium. Jest ona bardzo cicha, osobiście pisze mi się na niej bardzo wygodnie i za taką cenę dostajemy produkt najwyższej półki. Miałem przyjemność używać Apple Magic, jednak klawiatura od Microsoftu jest zdecydowanie lepsze i do tego prawie dwa razy tańsza!

22.1.2022

Świetna klawiatura. Nie mam zastrzeżeń. Mega wygodna i bardzo kompaktowa. Klawitura posiada tryb uspienia, który ją wyłącza, lecz jest to po około 10 minutach niepisania (może nawet więcej) i potem szybko następuje ponowne połączenie z komputerem. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i piszę na niej z największą przyjemnością.

23.12.2021

Na plus na pewno jakość wykonania i łatwość obsługi. Szybko się paruje, nie gubi sygnału. Można spokojnie grać w gry kompetetywne, input lag nie jest aż tak zauważalny. Fajnie by było gdyby miała podświetlenie i korzystała z baterii AA/AAA, ewentualnie zamiast tego jakiś czytnik linii papilarnych.

20.4.2020

Wygodna klawiatura bez której poruszanie się w smart TV jest prawie niemożliwe. Brakuję tylko na początku komentarza słowa "bardzo wygodna" a to dla tego , że czasami się nie daje znaku życia (trzeba kilka razy nacisnąć klawisz żeby zadziałała, tak jakby chwilami traciła łączność).

3.9.2021

Słaba konstrukcja, ale dobre działanie (raz spadła z ok 40-50 cm i odłamał się przełącznik wraz z plastikiem, który go trzymał w miejscu, przez co nie działa prawy przycisk u góry klawiaturki). Gdyby konstrukcja była mocniejsza (za tę cenę powinna być) to dałabym 5 gwiazdek.

31.1.2022

Mała, zgrabna, lekka, ale nie na tyle żeby latała po biurku, klawiaturka. Dodatkowa opcja pozwalająca na podpięcie kilku dodatkowych urządzeń na plus. Możliwość płynnego przejścia pomiędzy nimi bardzo ułatwia życie. Zakup zrobiłem 2 miechy temu i jestem zadowolony. Polecam

24.2.2022

Niemal idealna głównie kupiona ze względu na opcję przechodzenia pomiędzy urządzeniami choć daleko jej do wygody pełnej klawiatury Surface Keyboard która jednak nie ma tej ciekawej opcji.

2.9.2021

Ta klawiatura oferuje rewelacyjny stosunek funkcjonalności do ceny. Używam z telewizorem Xiaomi, z którym współpracuje bezbłednie. Nie znalazłem żadnej wady.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności