logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Gardena Powermax 5032-20. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Gardena Powermax 5032-20.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Gardena Powermax 5032-20 liczba opinii klientów wynosi 106, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 18, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 86, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.8.2019

To moja czwarta gardena tego typu. W porównaniu z poprzednią wersją, wygląda wizualnie ładniej i ma pokrętło do ustawiania wysokości, które na razie działa poprawnie. Dwie rzeczy mnie rozczarowaly: najniższa wysokość koszenia 2cm jest o wiele wyższa niż w poprzednim modelu. Lubię kosic trawnik bardzo nisko, więc jestem niezadowolona z tego, że 2cm nie równa się 2 cm. Planuję rozwiązać problem poprzez położenie grubej podkładki pod śrubę pod spodem noża, może będzie ok. Druga rzecz to niewygodne i bardzo wrażliwe włączniki, trzeba je mocno trzymać, inaczej kosiarka się ciągle wyłącza. W poprzednim modelu nie miałam tego problemu. Aha, i jeszcze kosz ma mniejszą średnicę otworu wlotowego. Poza tym,ok ? Kosiarka leciutka i zimna, w sam raz dla kobiet. Koszę nią bez problemu działkę 1000m2 (z przerwami).
jeszcze

10.8.2018

Mam porównanie z Makitą 3310 (8 lat użytkowania). Kosiarka o podobnej jakości (bardzo dobrej) ale silnik jest słabszy mimo że pisze 1200W (Makita miała 1100 a była mocniejsza). Strzyże bardzo ładnie, choć troszkę dusi się przy wyższej trawie. Regulacja wysokości jest lepsza niż w Makicie kręcisz pokrętłem i masz co chcesz. Dobrze napełnia kosz. Przednie koła są rozstawione węziej niż średnica ostrza, można zatem kosić przy krawężniku bez problemów. Lekka i sterowna, 84 latka kosi nią całą działkę bez wysiłku.

21.5.2019

Dopiero trzecie koszenie, więc mało praktyki. Ale po tym czasie mogę śmiało stwierdzić, że kosiarka super! Mam około 200m trawnika i akumulatory wystarczają bez problemu. Koszenie teraz to czysta przyjemność - cicho i bez zbędnego kabla, który przy nasadzeniach roślinności na mojej działce momentalnie by się plątał. Dwa akumulatory w zestawie, dwie niezależne ładowarki - duży plus! Wykonanie kosiarki, mimo, że plastikowa, trzyma poziom - jak to Gardena. No i jej waga - jak zabawka :-)

30.6.2019

Zakupiłem tę kosiarkę po tym, jsk użytkowany przez wiele lat Rotak Boscha dokonał swego żywota. Na razie mogę powiedzieć, że kosiarka spełnia moje oczekiwania: było niezwykle łatwo ją zmontować, ma płynną regulację wysokości koszenia, wygodny, obustronny uchwyt bezpieczeństwa (Bosch ma tylko z jednej strony, po pewnym czasie męczy się ręka, w Gardenie ręce można zamieniać), pojemny kosz i moc odpowiednią dla małych trawników. Jestem zadowolony, polecam każdemu.

9.6.2020

Kosiarka przyjechała do mnie wczoraj. Zdążyłam skosić trawę w dużej części ogrodu. Kosi się szybko i lekko. Tylko bardzo szybko napełnia się zbiornik na trawę, a to oznacza, że kosiarka dobrze zbiera skoszoną trawę. Pełny pojemnik powoduje, że kosiarka przechyla się - to wiadomo, że trzeba pojemnik opróżnić. Po jednym koszeniu trudno coś powiedzieć. Na razie jest super.

10.5.2021

Kosiłem tą kosiarką dopiero dwa razy więc dużo nie mogę powiedzieć, ale faktycznie póki co działa dobrze. Koszoną trawę ładnie zbiera do kosza i kosz wypełnia do pełnego. Na plus regulacja wysokości koszenia jednym pokrętłem. Gdy prowadzimy kosiarkę oburęcznie jest ok, przy poradzeniu jedną ręką dość mocno trzeba zaciskać rękę na włączniku.

10.9.2018

Poprzednio miałem model 32E. Aktualny model jest trochę gorszy jakościowo (gorsze plastiki). Na plus większe kółka, poręczniejszy uchwyt, lepsze wyważenie. Kosiarka kosi jak należy, mnie na trawnik 200 m2 w zupełności wystarczy. Jeszcze jedna zaleta w porównaniu do poprzedniego modelu, zdecydowanie lepiej kosi przy krawężnikach itp.

8.7.2019

To bardzo dobra kosiarka na małe trawniki, poradziła sobie z 40 cm trawą. Następnego dnia następnego dnia kosiłem truskawki z zielskiem wysokim na ponad 50 cm - skosiłem 3/4 kawałka i zadziałał układ zabezpieczający przed przepaleniem silnika, po około 30 min. mogłem dokończyć koszenie.

6.8.2020

Wszystko Gardeny jest zawsze ok. Chociaż w tym modelu w odniesieniu do poprzednika zniknęła fajna metoda sprawnego składania uchwytu prowadzącego tak aby kosiarka w stanie złożonym zajmowała najmniej miejsca.

26.8.2019

Uchwyt z włącznikiem jest nie do końca wygodny, a do tego bardzo czuły. Delikatne, niświadome puszczenie/rozprostowanie palców powoduje wyłączenie kosiarki. Zmusza to do kurczowego ściskania.

2.6.2020

Kosiarkę zamówiłam dla swojej mamy, która jest starszą osobą. Mama obsługuje kosiarkę bez większych trudności, narzeka jedynie, że z uwagi na dużą lekkość kosiarka jest bardzo wywrotna.

23.6.2022

Super jak na mały przydomowy ogródek do 300 m2. Dobrze zbiera trawę i jest wąsko wiec łatwo nią wjechać w wąskie ścieżki. Jak dla mnie w zestawie z podkaszarką rewelacyjny zakup.

17.5.2019

Minus 0,5 pkt za trochę niewygodny uchwyt (kwestia przyzwyczajenia) oraz złe wyważenie kosiarki z koszem (przechyla się na kosz) - do wszystkiego można się pewnie przyzwyczaić.

1.6.2020

kosiarka akumulatorowa bardzo dobra, silnik bez szczotkowy, cichszy od kosiarki elektrycznej tego samego producenta o tych samych parametrach z której dotychczas korzystałem.

Polecam. Kosiarka jest dobrze wyważona. Nic się nie buja na boki. Kosz na trawę jest całkiem pojemny. Całość dobrze zrobiona. Wygodnie się ją prowadzi.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności