logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie GORENJE BHP62CLI. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu GORENJE BHP62CLI.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu GORENJE BHP62CLI liczba opinii klientów wynosi 3, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.12.2020

To byl nasz pierwszy okap. Nie mielismy pojęcia gdzie sie umieszcza filtr ani jak sie taki okap montuje. Instrukcja obsługi nie odpowiada na te pytania. Nie ma możliwości dodzwonić sie do serwisu Gorenje. Na początku strasznie halasowal i chcieliśmy go oddać mimo ze kupiliśmy za 399 zl. Okazało sie ze zle założyliśmy zaslepke na górze okapu i ona uderzyła o silnik. Okap na pierwszym biegu jest cichy a 2 pozostalych glosny ale trzeba wziac pod uwage ze sila wyciagu jest ogromna w porownaniu z innymi urządzeniami w tej półce cenowej.Montuje sie go we wnętrzu szafki. Wystaje ta część kremowa z filtrami tłuszczowych. Filtry tłuszczowe sa 2, wiec jeden jest wysuwany i tworzy sie wieksza powierzchnia pochłaniania. Okap sprzedawany jest BEZ filtra weglowego. Filtr jest jeden, okrągły, zakładany na silnik i kosztuje 64 zl. Filtr ten wymienia sie co 2 - 3 miesiące. Jest wiele okapow ktore maja tańsze filtry weglowe docinane do rozmiarów kratek. My kupiliśmy ten okap ponieważ pasuje do naszej kuchenki Gorenje retro. Jeśli chodzi o wygląd to oba te sprzęty sa przepiękne. O ile ktoś urządza kuchnie w tym stylu.
jeszcze

26.10.2020

produkt zgodnie z oczekiwaniami

14.11.2019

Super.
Warunki usługiPolityka prywatności