logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Handy Sg36-139. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Handy Sg36-139.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Handy Sg36-139 liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.3.2019

Kupiłem 2 dni temu, byłoby wszystko ok gdyby po bezproblemowym montażu, pierwszym rozruchu i eleganckiej pracy na luzie pod obciążeniem tj. pracą na zrytym jesienią areale nie piszczało coś w układzie przełożenia napędu. Na początku mocno później słabiej i zanikało. Mimo przerażenia, że to szybki koniec roboty po sprawdzeniu czy przekładnia się nie grzeje kontynuowałem do skończenia roboty (sprzedawca zapewniał, ze przekładnia jest smarowana, zalecał wymianę oleju po przepracowaniu 10 godzin, w instrukcji nic nie pisze). 2 ary jedna godzina pracy. Generalnie daje radę, cena bardzo przystępna (700,00 zł), moc wystarczająca, niskie spalanie (zostało paliwo w zbiorniku),mieści się w wąskich szpalerach między krzakami (chodzi nie tylko o szerokość noży ale też uchwytów rękojeści). Jeszcze jedno słabo odbija dźwignia wyłącznika obrotów noży.
jeszcze

3.5.2020

Solidnie wykonana glebogryzarka. Trochę licha instrukcja montażu ze zdjęciami na których mało co widać, więc nie obyło się na rozkręcaniu skręconych elementów w celu domontowania części która "pozostała". Pierwsze uruchomienie i miłe zaskoczenie: silnik od razu zagadał. 1,5 godz pracy i działka skopana. Nie należy jej przeciążać bo piszczy przekładnia zwłaszcza z początku gdy ziemia niewzruszona. Mała szerokość noży pozwala na wciśnięcie się w wąskie przestrzenie. W sumie myślę, że udany zakup za przystępną cenę dla małych areałów.

14.6.2019

Polecam. Moją akurat kupiłem w sklepie krysiak i nie wiem czy nie była tańsza. ale nawet warto wydac te 800 ponad zł, sprzęt igła.

8.5.2020

Średnia jakość

18.11.2021

Dobra jakosc

14.6.2020

ok.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności