logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Havit (KB500L). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Havit (KB500L).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Havit (KB500L) liczba opinii klientów wynosi 34, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 25, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.9.2021

Produkt za cenę jaką nabyłem ( 39,99pln ) mogę ocenić pozytywnie. Dość Tania klawiatura z średnim podświetleniem ( kolory są takie jak na zdjęciu i ich nie da się zmienić żeby były na odwrót lub gdzie indziej ) Są różne tryby jego choć tzw podświetlenie "sekcji" lub "klawisza" działa u mnie tak że podświetla się cała klawiatura. KB500L jest wykonany z tańszego plastiku, gdzie to czuć, łatwo ją wykrzywić, lub przy użyciu większej siły złamać, ale wydaje się też solidna przez swoją wagę. Z plusów, które mi się podobają to gumki antypoślizgowe w ilości sztuk 6 ( 2 na dole, 2 góry i 2 na nóżkach ) przez co daje fajną jej stabilność przy tym że to dość ciężka membrana.Posiada ona kanały przez które odprowadzi wodę jakby się nią zalało. Z minusów to jak dla mnie za głośna ( ale i tak jest cicha ) w porównaniu do tego że grałem na klawiaturze mechanicznej z brązowymi przełącznikami. Przewód do komputera jest z taniej gumy ( no jak na klawiaturę za mniej niż 50pln się nie spodziewałem oplotu ), ale dość długi. oraz klawiszy, bo wydaje mi się że prędko będą się ścierać.Posiada ona anti-ghosting, ale nie pełny, ale nie jest i tak źle. Za tę cenę klawiatura jest w sam raz, dla młodych graczy, oraz tych co nie chcą wydawać za dużo. Pisze się na niej dość wygodnie, klawisze są duże, mają duży skok bo to membrana, ale są na pewno gorsze od tej.
jeszcze

11.1.2022

Dla mnie jako że nie mam jakos wygórowanych wymagań szczególnie do budżetowych klawiatur jest Okej korzystam z niej i przyzwyczaiłem sie już do jej mankamentów, a ma pare. Zacznijmy od tego ze Klawiatura ma podświetlenie pod przyciskami(podświetlenie RGB nie podświetla liter na klawiaturze tylko spodnią część klawisza przez co w nocy nie widać liter).Drugim problemem tej klawiatury jest maksymalna ilość wciśniętych klawiszy która wynosi chyba 3 albo dwa w każdym bądź razie w grach to troche przeszkadza a myślałem że był to problem starych biurowych klawiatur. Jeszcze jedna ważna kwestia wiekszość skrótów systemowych nie działa mi na tej klawiaturze i nie wiem czym jest to spowodowane.Ostatnia rzecz która może być dla kogoś uciążliwa to dźwięk spacji- przy wciskaniu tego przycisku jest nie miły metaliczny dźwiek skrzypienia. Ogólna ocena moim zdaniem to 6/10 bo klawiatura ładnie sie prezentuje na biurku ale ma kilka wad których nie da sie ukryć i mogą kogoś poprostu irytować.
jeszcze

29.1.2022

Klawiatura ok, do grania jak najbardziej. Jedynym minusem jest brak podświetlenia liter. W ciemnościach, mimo podświetlenia klawiatury, nie widać liter. Żeby móc coś napisać, trzeba włączyć światło.

3.4.2021

Jak za tą cenę wszystko ok. Jedyne co mogło być lepsze to więcej opcji regulacji oświetlenia klawiatury. Jestem zadowolony z zakupu 7-8/10.

6.11.2021

Jest ok szkoda ze nie można wyłączyć świateł lub ich jak regulować ale działa i jest dobrze

30.3.2021

Klawiatura jest dobra nie ma jak ja razie żadnych wad. Godna polecenia jak za taką cenę.

5.5.2021

Bardzo wygodna klawiatura, nie sądziłem, że tak dobrze będzie sie na niej grać i pisać.

22.6.2022

Produkt jest bardzo trwały i wygodny w użyciu. Jak na swoją cenę to bardzo polecam

18.2.2022

Klawiatura jak na + cały rok i dalej się trzyma ślicznie świeci

14.3.2021

Klawiatura bardzo dobrze wykonana, wszystko idealnie działa.

11.4.2021

Sprytna i VFM(value for money) na wysokim poziomie

26.4.2021

Bardzo dobra klawiatura zakochałam się w niej

13.2.2022

Dobry produkt. Sprawdził się w użytkowaniu.

25.3.2022

Wszystko okej. Zgodne z opisem. Polecam.

15.2.2021

Naprawdę Polecam mam już ją 4 miesiące

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności