logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hecht 5927. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hecht 5927.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hecht 5927 liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 1.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 1.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.6.2021

Hecht 5927 mam od roku. Folia panelu kontrolnego po kilku tygodniach zaczęła się odklejać od deski rozdzielczej. Pokrywa silnika otwiera się i hałasuje przy jeździe po nierównościach. Uchwyt kosza urwał się - wymieniłem wkręty na większe na razie w porządku. Części plastykowe obudowy raczej mało dokładnie spasowane. Silnik raczej dobry na razie bez niespodzianek. Ogólnie słaba jakość wykonania - tak jakby ktoś od niechcenia go poskładał. Kupiłem go przez internet przeglądając zdjęcia i czytając opisy możliwości. Gdybym obejrzał na żywo zapewne bym się bardziej zastanowił czy kupić ten traktorek.

26.6.2021

Urządzenie nadaje się chyba do ogródka bo po 1godzinie pracy zaczęły trzeć noże o blachę z niewiadomej przyczyny. Grzeje się napęd. Uchwyt kosza odleciał po pierwszym otwarciu. To jakiś dramat. Mocowanie kół jak w wózku dla lalek. Jedynie silnik wygląda na ok.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności