logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie HERMÈS Twilly d'Hermès Woda perfumowana 85ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu HERMÈS Twilly d'Hermès Woda perfumowana 85ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu HERMÈS Twilly d'Hermès Woda perfumowana 85ml liczba opinii klientów wynosi 7, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.7.2021

Klasa sama w sobie. Tak właśnie pachnie elegancka, pewna siebie kobieta/dziewczyna ;-) Zapach wyjątkowy, piękny, otulający, ewoluuje i po kilku godzinach łagodnieje ale pachnie jeszcze bardzo długo. To zapach zdecydowany, mocny. Wydaje mi się, że jest stworzony dla każdej grupy wiekowej, jednak absolutnie nie do dresów, a raczej do sukienki ;-) Trwałość wręcz niespotykana, bo na skórze zapach wyczuwalny jest nawet po umyciu. Całkowicie inny niż wszystkie te ulepy, świeżaki itp.Ważne jest aby jednak przetestować go na własnym pH. Zapach zwraca uwagę otoczenia, pozytywnie oczywiście!
jeszcze

13.12.2018

Nuta zapachowa i trwałość zapachu bardzo zadowalająca..Brak oryginalnego kapelusza (nakrętki)to minus dla tak oryginalnej wody perfumowanaReszta SUPER

18.12.2017

Przepiekny zapach, jednak na mnie nie trzyma sie rewelacyjne

15.3.2018

Zapach jak dla mnie obłędny,cudowny, kosmiczny.

31.10.2018

Polecam, produkt bardzo dobrej jakości.

30.12.2017

To każdy sam musi sprawdzić

29.11.2018

Trwały, intensywny.
Warunki usługiPolityka prywatności