logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Honda Umk 435E Ueet. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Honda Umk 435E Ueet.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Honda Umk 435E Ueet liczba opinii klientów wynosi 40, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 30, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.8.2013

Kupiłem tę kosę po przeanalizowaniu całej gamy ofert i pomimo najwyższej ceny to właśnie Honda wydała mi się najlżejsza, najmniej spalająca benzynę (toksyczna) i najmniej hałaśliwa. Wyposażenie standardowe zawiera właściwie wszystko co potrzebne do koszenia traw i chaszczy, należy tylko dokupić smar w tubce do smarowania głowicy. Olej silnikowy należy zalać samemu przed pierwszym uruchomieniem a potem zalecam wymienić po kilkunastu godzinach pracy silnika kosy. Obserwowałem kolor oleju i stąd ta moja rada.Kosa uruchamia się zawsze bez żadnego problemu. Najpierw, na próbę, trawę i chaszcze kosiłem żyłką, potem poznałem zalety dołączonego do zestawu kosy, noża trójzębnego i zapomniałem o koszeniu żyłką.Jest o wiele ciszej i sprawniej. Kosiłem dwa razy działkę o powierzchni 15 arów ( 1500 m2) . Za pierwszym razem z plątaniną młodych i starych zdrewniałych haszczy o wysokości do 1,5m plus kretowiska i kamienie jako niespodzianki. W czasie koszenia rozlegał sie tylko jazgot "wyrąbywanych" chaszczy i traw oraz udrzenia noża o kamienie, cegły i rozrzucaną ziemię z kretowsk, ogólnie siwy dym, a moja Honda działała dalej bez zarzutu. Zużycie paliwa śmiesznie małe. Niska emisja spalin i bez oleju, bo to silnik 4-ro suwowy. Nie byłem pewny, czy Honda wytrzyma takie koszenie, ale dała radę i po miesiącu mogłem powtórzyc koszenie, ale już uporządkowanej działki, z miękką trawą 30 cm. Koszenie takiej trawy tą kosą to już zabawa. Wykosiłem całą działkę drugi raz, a kosa Honda jnadal jak nowa! Jak dla mnie jest to doskonałe narzędzie do pielęgnacji działki. Uważam, że warto było zapłacić więcej bo zwraca mi się to w małym zużyciu paliwa i braku awarii.
jeszcze

28.6.2015

Mam to kose niecałe 2miesiace, kosze sporo i konkretnie , kosa spokojnie daje rade w gęstej i wysokiej trawie na żyłce czy też na nożu - mimo że to nie jest sprzęt profesjonalny. Jak na razie nie zaobserwowałem żadnych wad jakościowych itp. jedynie ze po zakończonej pracy trzeba ja wyczyścić a potem odstawić (bez stresu) na swoje miejsce i tyle:) Ogólnie "motor" pali od strzała i pracuje bardzo cicho i równo (jednym ciągiem - nie barabani i stęka jak 2sów ) nie ważne czy ma "ciężko" czy "lekko" . Czuć jego dynamikę i moc "mimo" 1,3 konia przy 10 tysiącach :) zużycie 95tki w normie - ale to zależny co się kosi i w jak sposób :) Cena jest zaporowa ,ale w moim przekonaniu warto jest zapłacić za coś co nie sprawia problemu i jest wydajniejsze od 2 suwów :)
jeszcze

7.6.2021

Sprzęt fantastyczny.Polecam każdemu,kto do tej pory używa kos z silnikiem dwusuwowym.Po roku użytkowania wyrzuciłem kosę znanej marki i teraz oszczędzam zdrowie i nieciekawe słownictwo podczas rozruchu.Polecam każdemu kosę firmy Honda!!!Naprawdę warto!

16.8.2021

Co prawda w użyciu tylko przez 10h ale w bardzo trudnych warunkach (samosiejki - 2 -4 letnie, wyschnięte maliny itp.). od samego poczatku dzila bardzo dobrze, z wystarczającą mocą jak na moje wymagania. Polecam.

7.5.2020

Dopiero zacząłem kosić , uruchamia się bardzo sprawnie , jest trochę ciężka ale na duże obkaszanie się nadaje ( a mam tego dużo ) . Wydaje mi się , że pali więcej niż Oleomac , który miałem poprzednio .

30.6.2020

Cichutka praca, łatwe odpalanie - za pierwszym pociągnięciem, łatwa obsługa, bardzo dobrze wyważona, produkt zastąpił moje dwie wcześniejsze kosy spalinowe dwusuwowe :-]

27.7.2016

Kosa krótko użytkowana, dopiero jedno koszenie, ale bardzo mało pali. Mieliśmy 2suwa i różnica jest ogromna. Na razie jest dobrze.

11.6.2014

Produkt bardzo dobrej jakości. Warto dokonać jego zakupu, aby później nie mieć kłopotów z jego funkcjonowaniem przez długie lata.

9.8.2020

O trwałości się jeszcze nie wypowiem bo za krótko używam - za kilka lat mógłby coś powiedzieć, chyba że wcześniej by coś nawaliło

22.7.2021

Zgodnie z opisem. Jeszcze nie kosiłem. Jak się będzie sprawowała w praktyce okaże się za jakiś czas.

11.5.2015

Polecam warto wydać takie pieniądze za to sprzęt odwdzięczy sie jakością i nie zawodnoscia.

1.12.2021

Super, ładnie wykonana, dobrze się pracuje, cicha praca silnika, jak na razie bez zarzutu.

26.3.2019

Świetny produkt. To jest mój drugi z nich, a pierwszy po 13 latach nadal działa dobrze.

2.9.2020

Super cicha. Sprzęt naprawdę bardzo dobrej jakości i wart swojej ceny.

7.7.2022

Honda czyli klasa sama dla siebie. Cicha i wydajna, polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności