logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Iso Trade mini KB5605 (5605). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Iso Trade mini KB5605 (5605).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Iso Trade mini KB5605 (5605) liczba opinii klientów wynosi 1, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 1.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 1. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.1.2021

JEDNA WIELKA TRAGEDIA. PRZED ZAKUPEM CZEGOKOLWIEK PROPONUJĘ NAJPIERW POCZYTAĆ KOMENTARZE O TEJ FIRMIE, NP. NA GOWORKU (LINK PONIŻEJ). JA TEGO NIE ZROBIŁEM W ODPOWIEDNIM CZASIE I TERAZ ŻAŁUJĘ. KUPIŁEM U NICH BEZPRZEWODOWĄ MINI KLAWIATURĘ, KTÓRA MIAŁA USZKODZONĄ BATERIĘ. PRZEZ PRAWIE DWA MIESIĄCE PRÓBOWAŁEM SKONTAKTOWAĆ SIĘ ZE SPRZEDAWCĄ PRZEZ INFOLINIĘ. WYKONAŁEM ŁĄCZNIE 18 POŁĄCZEŃ PO PÓŁ GODZINY KAŻDE. ZA KAŻDYM RAZEM BYŁEM KTÓRYŚ TAM W KOLEJCE, A GDY WRESZCIE OCZEKIWAŁEM JAKO PIERWSZY, AUTOMAT ZAWSZE DOKŁADNIE PO 30 MINUTACH I KILKU SEKUNDACH INFORMOWAŁ MNIE, ŻE WSZYSTKIE LINIE SĄ AKTUALNIE ZAJĘTE, PO CZYM BEZCZELNIE ROZŁĄCZAŁO POŁĄCZENIE. ZAWSZE PO TAKIM SAMYM CZASIE.NIGDY NIE USŁYSZAŁEM PO DRUGIEJ STRONIE ŻYWEGO CZŁOWIEKA. NIE BYŁO TEŻ ODPOWIEDZI NA MAILE, DOPÓKI NIE ZASPAMOWAŁEM IM POCZTY KILKOMA WIADOMOŚCIAMI WYSŁANYMI POD RZĄD, W KTÓRYCH POSTRASZYŁEM POLICJĄ I RZECZNIKIEM PRAW KONSUMENTA. WTEDY KTOŚ ŁASKAWIE ODPISAŁ I OD SŁOWA DO SŁOWA WYSŁANO MI DRUGI TOWAR. WCZEŚNIEJ OCZYWIŚCIE ODESŁAŁEM USZKODZONĄ KLAWIATURĘ NA WŁASNY KOSZT, CO JUŻ NIE JEST DLA MNIE ISTOTNE, BO NA REKOMPENSATĘ I TAK NIE LICZYŁEM. SPRZĘT MI WYMIENIONO, ALE DRUGA PRZESYŁKA MIAŁA USZKODZONE OPAKOWANIE, A SPRZĘT NOSIŁ ŚLADY DOTYKANIA (PRAWDOPODOBNIE KTOŚ SPRAWDZAŁ, CZY TEN EGZEMPLARZ DZIAŁA). NIE ZAMIERZAM SIĘ JUŻ O TO DOCHODZIĆ, A EWENTUALNĄ KOLEJNĄ REKLAMACJĘ PO PROSTU OLEJĘ. TO, ILE CZASU I ZAANGAŻOWANIA WŁOŻYŁEM W KONTAKT ZE SPRZEDAWCĄ, JEST OBRAŹLIWE DLA CAŁEGO POLSKIEGO HANDLU W SIECI. NIE ŻYCZĘ NIKOMU REKLAMOWAĆ TAM PRODUKTÓW, KTÓRE I TAK SĄ PRZECIĘTNEJ JAKOŚCI.MOJA OCENA: 2/100 I TYLKO DLATEGO, ŻE DRUGI PILOT DZIAŁA I SIĘ NIE ROZPADŁ.TERAZ ZACHĘCAM, ABY ZROBIĆ SOBIE COŚ CIEPŁEGO DO PICIA I ZANURZENIA SIĘ W LEKTURZE.PONIŻEJ LINK DO KSIĄŻKOWEGO PRZYKŁADU, JAKICH POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW UNIKAĆ Z DALEKA ORAZ DOWÓD NA TO, ŻE NIE JESTEM JEDYNY.PANIE LASOTA, CZASEM LEPIEJ NIE REKLAMOWAĆ FIRMY SWOIM NAZWISKIEM, JEŚLI POZA NIM I KILKOMA TYS. ZŁ WKŁADU WŁASNEGO NIC SIĘ DO BIZNESU NIE WNOSI. CHYBA ŻE BŁOTO I SŁOMĘ W BUTACH.*****
jeszcze

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności