logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie JOBIextra Siekiera z klinem 2200g fiberglass (JB-XT067). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu JOBIextra Siekiera z klinem 2200g fiberglass (JB-XT067).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu JOBIextra Siekiera z klinem 2200g fiberglass (JB-XT067) liczba opinii klientów wynosi 89, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 31, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 58, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.2.2013

Długo się zastanawiałem i z braku funduszy na fiskarsa kupiłem tę siekierę,jestem mega zaskoczony,siekiera rąbie sama - bez wysiłku.Dla potrzeb własnych (15m drzewa na sezon) to dobry wybór.Wcześniej używałem zwykłej gospodarczej - to była pomyłka.Najważniejsze nie klinuje się,rąbie pod własnym ciężarem,disiaj łupałem grube i pokręcone klocki i szło jak burza)).Trochę boję się o trzonek z tworzywa ale na razie nic się nie dzieje.Polecam

27.4.2018

Wcześniej rąbałem tradycyjną siekierą - to była porażka. Tą siekierą rozłupywanie to przyjemność, pieńki do 30cm średnicy to nie problem, do grubszych trzeba się trochę przyłożyć. Przy tym profilu ostrza nie ma opcji żeby się zaklinowała, jak nie przejdzie to wystarczy puknąć młotkiem i każdy pień leci.

1.5.2020

Radzi sobie nadspodziewanie dobrze jak na siekierę z tej półki cenowej. 3 kubiki drewna o średnicy 20 - 40cm poszły gładko, a jestem w tym temacie debiutantem. Jedyne problemy były z większymi sękami, ale tu chyba każda siekiera miałaby problemy. Zdecydowanie warta swojej ceny.

2.5.2014

Siekiera została kupiona jako alternatywa dla drogiego fiskarsa i jestem z niej zadowolony. Wytrzymały trzonek, mocna głowica i wygodny chwyt. Jest stosunkowo ciężka, ale dzięki temu dobrze "wchodzi" nawet w zeschnięte drewno. Polecam.

30.12.2020

Wygląd i wykonanie bez zarzutu. Po pierwszym dniu użytkowania jestem bardzo zadowolony. Pniaczki rozłupują się z łatwością. Zobaczymy jak będzie dalej. Generalnie polecam !

22.7.2022

wyglądają porządnie, siekiera duża rozłupująca trzeba uważać przy jej prowadzeniu trakcie pracy ( informacja dla osób którzy mają mniejsze doświadczenie w rąbaniu).

3.3.2022

Dobrze wyważona, naprawdę super rozłupuje klocki z brzozy bez większego wysiłku. Za tą cenę polecam, Mam nadzieję że zbyt szybko się nie rozleci

10.7.2022

Jak dla mnie towar zarąbisty, szczególnie największa siekiera. W sobotę używałem jej do "łupania" poważnych sosen. Spisała się ok.

4.5.2022

Na chwilę obecną wszytko ok daje radę. Siekiery ostre. Można kupować i polecić znajomym jak za te pieniążki. Polecam ;)

19.7.2018

Slabsza niz firskas,trochę ciężka ale daje rade z największymi polanami.jesli masz troche krzepy to polecam?

9.11.2020

Siekiera dobrej jakości. Polecam dobry produkt za dobrą cenę. Idealna do prac przy 5 metrach drzewa.

6.9.2018

siekiera mocna i dobrze się nią rąbie polana,mogła mieć tylko trochę krótszy trzonek.

30.6.2017

Jak za taką cenę jestem mega zadowolony, porąbała już 8 metrów sześciennych drewna

2.1.2021

Produkt dobrze wygląda ale nie wiem jeszcze czy jest wytrzymały bo to na prezent

1.3.2022

Jak za tę cenę rewelacja i to bardzo skuteczna w pracy, nawet z dużymi pniami

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności