logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Less is more Regenerujący krem do twarzy Baobab i Aloes 60ml. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Less is more Regenerujący krem do twarzy Baobab i Aloes 60ml.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Less is more Regenerujący krem do twarzy Baobab i Aloes 60ml liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.4.2021

Jestem po prostu zachwycona. Kupiłam tylko i wyłącznie po ocenach z internetu i tylko i wyłącznie ze względu na to, że jest wegański i ma dobry skład. Po nie wiem ilu kremach nadszedł ten moment, że jestem zadowolona w 100%. Zaczynając od ciekawej konsystencji trochę jak jogurt albo śmietanka, przez delikatny, przyjemny zapach aż po jego działanie. Przy mojej niby nie skrajnie wymagającej, lecz lekko problematycznej mieszanej cerze z łaknieniem na nawilżanie sprawdza się bardzo dobrze. Szybko wchłaniająca się, nielepka i nietłusta formuła lekko mnie matowi, ale wciąż pozostawiając świetlistość. Poziom nawilżenia dla mojej cery jest odpowiedni - nawet nakładając go na noc rano wciąż czuję nawilżenie,gdzie zazwyczaj odczuwałam suchość na policzkach w okolicy nosa. Pod makijaż fenomenalny. Polecam znajomym. Spodobał się nawet mojej mamie która ma bardzo suchą skórę :) Pragnę również lekko skorygować opinię osoby wyżej z 11.02.2021 - na innej popularnej stronie z opiniami wielu kosmetyków edytowała swój wpis pisząc, że rolowanie się było efektem nowego serum, a nie tego kremu; mi również nic się nie rolowało.
jeszcze

8.6.2021

Ładnie, subtelnie pachnie a ja nie znoszę perfumowanych kremów , dobrze się wchłania , według mnie jest lekki , choć się o to obawiałam . Dobrze nawilża , jestem zadowolona z zakupu.

26.10.2021

Wspaniały krem! Cudowny skład, pięknie, delikatnie pachnie, zdecydowanie polecam :-)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności