logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech Internet 1500 Cordless Laser. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech Internet 1500 Cordless Laser.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech Internet 1500 Cordless Laser liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

28.12.2009

Stosunkowo tani zestaw bezprzewodowej klawiatury wraz z myszką oraz odbiornikiem usb. Myszka a właściwie jej rolka lubi piszczeć, klawisze są o twardym skoku. Całość chodzi dość gładko dzięki ślizgaczą na spodzie myszki. Jest ona trochę prądożerna, jeden zestaw baterii starczy na tydzień ciągłej pracy. Klawiatura na jednym zestawie baterii działa już 4 miesiąc. Użyteczne klawisze funkcyjne umieszczone nad pełną klawiaturą są dość wygodne w użyciu. Całość ma zasięg koło 3m.

8.2.2010

Klawiatura działa rewelacyjnie. Bez plątaniny przewodów. Ułożenie klawiszy standardowe bez bajerów i udziwnień (tylko kilka dodatkowych klawiszy). Baterie wytrzymują bardzo długo. W myszce używam akumulatorków i działa bez problemów. W klawiaturze są dwie baterie AAA i tu akumulatorki się nie sprawdzają jednak na jednym komplecie działam już ponad rok. Myszka jak najbardziej dopasowana do układu dłoni, wygodna. Polecam wszystkim.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności