logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech K230 (920003347). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech K230 (920003347).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech K230 (920003347) liczba opinii klientów wynosi 117, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 17, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 63, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Postaram się o możliwie krótki opis. Mam tą klawiaturę (Logitech K230) od 2011 roku a jest 2022 r. Oram ją bezlitośnie od tych 10 lat. Używam jej do komputera stacjonarnego razem z myszką Logitech M235 na jednym czujniku (oboje mają programowalne odbiorniki-logitech unifying). Zasięg na nowych bateriach zgodny z tym, co deklaruje producent, ale ja mam od początku na przedłużaczu USB czujnik przy monitorze-około metr od klawiatury i myszki. Wiele razy słyszałem, że przez opóźnienie grać online da się tylko na bezprzewodowych.....zaskakująco często „wygrywam” przez te lata. Baterie, tu można by się kłócić, bo różne baterie można kupić.Od początku używałem baterii GP z biedry (bo to jedne z najlepszych dostępnych a od około 4 lat te z Auchan „HIGH PERFORMANCE” - na YouTube są dobitne testy - TestHubPL). Rok zawsze trzymały. Zdarzyło mi się ją zalać, wyjąłem baterie, rozebrałem, umyłem, złożyłem i nadal działa. Jest mniejsza od standardowej, co mi bardzo odpowiada, IDEALNA.
jeszcze

11.1.2017

Opinia po dłuższym użytkowaniu:Klawiatura mała i poręczna. Bardzo długi czas pracy na bateriach. Dobry zasięg. Faktycznie minusem jest ilość gumek antypoślizgowych - klawiatura trochę ucieka spod ręki. Ja zastosowałem odbojniki silikonowe i to rozwiązało problem. Spacja faktycznie głośniejsza od pozostałych klawiszy, ale w zakresie tolerancji.Fajna opcja to, Logitech® Unifying - jeśli masz mało portów USB to pod jeden odbiornik możesz przyporządkować i mysz i klawiaturę.

23.5.2020

Posiadam ten model od ostatniego kwartału 2018 roku. Od czasu zakupu jeszcze nie miałem okazji wymieniać baterii. Klawiatury używam codziennie, jednak w sesjach 5-10 minutowych raz na pewien czas. Co za tym idzie? Włączona, ale nieaktywna klawiatura zużywa mało energii, co jest bardzo przydatną cechą przy moim użytkowaniu. Zdarzyło się kilka razy, że przy szybkim pisaniu niektóre litery nie zostały przesłane. Aczkolwiek traktowałbym to jako wyjątkowe zdarzenie, a nie zasadę.

21.3.2015

Do konkretnych zastosowań, gdy ktoś wie dlaczego ją chce.Używam jej tylko do pisania. Piszę szybko i bezwzrokowo. Ta jest ok. Tylko jak zawsze, coś za coś - mniejsze wymiary kosztem drobnych różnic, do których trzeba się przyzwyczaić (położenie i wymiary spacji, entera, alt, shift, ukośników itd). Czy warto się przyzwyczajać do tej? Na razie nie mam z nią problemów.Nie sprawia wrażenia "premium", ale spełnia swoje zadanie.

16.5.2015

Fajna, lekka i zgrabna klawiatura. Plus za rozmiar klawiszy, poza tym dziwacznym układem przy lewym shifcie prawie identyczna z moją dużą klawiaturą. Zasięg duży, ale trzeba uważać, żeby czymś nie zasłonić nadajnika. U mnie było tak z nogą od biurka, musiałem go przełożyć do innego USB. Ogólnie polecam, jest droższa o 8 zł od nonejmowego szajsu z Lidla, a pracuje mi się na niej świetnie.

8.12.2020

Wszystko jest ok. Dla mnie jedynie wadą jest to że jak włączy się klawiaturę numeryczną to automatycznie po jakimś czasie się ona wyłącza i przechodzi w tryb strzałek i żeby znów używać części numerycznej znów ją trzeba uruchomić przez klawisz NumLock. Wolałbym by była włączona do czasu jej wyłączenia. Na klawiaturze nie ma światełek które by podpowiadały w jakim trybie jest klawiatura.

10.3.2017

Mam wersję tej klawiatury z myszką, dziwią mnie zastrzeżenia poprzedniej opinii, nie spotkałem się z bezprzewodowymi klawiaturami ani myszkami bez zasilania wewnętrznego, jest wydzielony klawisz Ins co u Logitecha nie było regułą a że nieco inny układ to dlatego, że na kompaktowej klawiaturze są pełnowymiarowe klawisze. Ten kompromis uważam na optymalny. W sumie polecam.

22.3.2018

Przerabiałem już różne klawiatury od tanich do całkiem drogich. Tej klawiatury używam od dawna i dość mocną ją eksploatuję. Jest to najlepsza klawiatura jaką miałem dotychczas. Jest kompaktowa, bezprzewodowa, bezawaryjna, praktyczna i estetyczna. W dodatku nie jest droga. Nie mam zamiaru wymieniać jej na nic innego. Jak ją zajadę, to kupię sobie drugą taką samą.

19.8.2014

Klawiatura dla tych, co mają za mało miejsca na biurku oraz nie lubią ograniczających zasięg kabli. Jedną taką użytkuję już dość intensywnie od tygodnia w pracy. Tę kupiłem do domu. Uwaga: Zamieszczone w Internecie zdjęcia oraz zdjęcie na pudełku nie odpowiadają rzeczywistemu układowi klawiatury. Dotyczy to rozmieszczenia znaków @ oraz #.

27.9.2013

Mam duże dłonie i z tą klawiaturą pracuje mi się idealnie. Nie zajmuje dużo miejsca na biurku. Myślałem, że ten mniejszy rozmiar to jakiś chwyt marketingowy, ale rzeczywiście jest zdecydowanie mniejsza od typowej klawiatury. Jeszcze można dodać, że klawisze działa ciszej niż w mojej poprzedniej klawiaturze. Zdecydowanie polecam.

3.11.2015

niezła klawiatura, prawie pełnowymiarowe klawisza, działa bez problemów itd. Jednakklawisze umieszczone są jeden przy drugim (brak jakiejkolwiek separacji) co prowadzi czasem do wcisnieci 2 na raz. Lepiej chyba byłoby zrobić mniejsze klawisza a odsunąć je nieco jeden od drugiego.

15.6.2020

Jak dla mnie bardzo dobra klawiatura w dobrej cenie, mam ją już chyba 4 rok a ona nadal bardzo dobrze działa nie zdarzyło mi się ani razu żeby klawiatura nie działała, zalałem ją chyba 2 razy po wyczyszczeniu nic się nie dzieje nadal sprawnie działa, krótko mówiąc bardzo polecam

3.11.2012

Dlaczego:- za mało gumek antyposlizgowych, klawiatura lata po blacie podczas pisania- za lekka- glosna spacja, reszta klawiszy bardzo cicha ale co z tego skoro spacja dziala jak w klawiaturze za 10zl, dodatkowo brzeczy podczas pisaniapolecam dolozyc 20zl do k360.

9.1.2013

Klawiatura cicha, przyjemny miękki skok klawiszy, wymienne kolorowe zaślepki baterii. Dodatkowo jest bardzo mała, co niestety przekłada się na nieco zmieniony układ - do którego trzeba się przyzwyczaić. Tania, lecz jakość plastików mogłaby być lepsza.

Klawiatura w pełni spełnia moje oczekiwania. Jest niewielkich rozmiarów, a klawisze prasują pewnie i jest wygodna jak na tak małe rozmiary. Polecam ale uprzedzam, że jest tu pewien kompromis pomiędzy wielkością klawiszy, a rozmiarem klawiatury.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności