logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie LOGITECH K740 ILLUMINATED (920-005696). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu LOGITECH K740 ILLUMINATED (920-005696).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu LOGITECH K740 ILLUMINATED (920-005696) liczba opinii klientów wynosi 89, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 24, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 45, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

27.7.2015

W pierwszej chwili robi wrażenie świetnie wykonanej. Jest bardzo cienka. Mieszane uczucia sprawiają lekko pływające przyciski. Czytałem o blokowaniu się przycisków. U mnie to zjawisko nie występuje. Jednak po krótkim okresie użytkowania zdarzyło mi się że częściowo odpadł lewy shift. jest on wielkości przycisków liter, bo obok niego jest drugi przycisk \. Na skutek dość energicznego wciskania go niezbyt centralnie wyczepił się z jednej strony mechanizmu nożycowego który ma zapewnić jego poziome położenie. Po wyjęciu i ponownym umieszceniu w zatrzaskach znajduje się z powrotem na tam gdzie powinien być działa prawidłowo. Jednak słabo to wróży na przyszłość. Klawiatura ma tylko 4 wyspecjalizowane przyciski : wyciszenia,ciszej, głośniej i zmieniający jasność podświetlenia ( 3 stopnie z opcja wyłączenia ). Prawy przycisk logo Windows zastąpił FN. To z nim przyciski F1 - F12 tworzą funkcje dodatkowe. Są jeszcze 2 przyciski które zmieniają funkcję wraz z FN. To sprawia że klawiatura ma w zasadzie tyle klawiszy co standardowa dla Windows. Nie znajdziemy na niej przycisków umożliwiających wyłączenie komputera lub jego uśpienie. Jednak dzięki dość dobrej funkcjonalności programu producenta ( do ściągnięcia ze strony ) problem można częściowo rozwiązać przyporządkowując klawiszowi funkcyjnemu komendę. Można zamienić działanie funkcji specjalnych z przyciskami F1 - F12 w działaniu z przyciskiem FN. Wszystko było by naprawdę dobrze gdyby nie wrażenie że klawiatura może okazać się niezbyt trwała.
jeszcze

10.11.2020

Podświetlenie ładne, klawiatura świetnie pracuje. Jest dokładnie taka jak miała być.Z delikatnych minusów, to AltGr jest dość mały, a spacja szeroka, co przy pisaniu po polsku powoduje, że często zamiast "ś" pisze się spacja " s", niemniej to kwestia przyzwyczajenia. Druga rzecz to to, że wygaszenie podświetlenia diod, choć to pewnie nie do tego miało służyć. Ogólnie to drobiazgi, a z klawiatury korzysta się niezwykle przyjemnie.

20.4.2015

Sprzęt warty uwagi, gdy ktoś potrzebuje naprawdę cichej klawiatury. Ta jest w zasadzie ledwo słyszalna. Można na niej pisać nawet przy śpiącym dziecku. Mam kilka innych modeli i jak zastukam to dziecko się przewraca nerwowo na boki. Ale też jak raz maleństwo klepnęło w klawiaturę to jeden z klawiszy wyzionął ducha - co pokazuje że jest to sprzęt bardziej delikatny niż inne klawiatury.

13.9.2018

Klawiatura spełnia moje oczekiwania. Nie gram dużo, raczej praca biurowa. Zależało mi na klawiaturze podświetlanej z niskimi klawiszami i cichej. Użytkuję tylko 2 dni, dlatego nie mogę wyrazić swojej opinii, co do zacinających się klawiszy w tym modelu, jak to sugerowali inni użytkownicy. U mnie klawisze działają bez zastrzeżeń.

5.1.2015

Poprzednio miałem podświetlaną klawiaturę Esperanzy, w porównaniu do niej Logitech - o niebo lepszy. Podświetlenie jest kontrastowe i wyraźne, dodatkowo można jego intensywność regulować w trzech stopniach (zupełnie wystarczy). Klawisze działają bezbłędnie, nawet po nieprecyzyjnym naciśnięciu.Są też minusy, o których poniżej

18.5.2021

Poprzednia klawiatura wytrzymała z 8 lat i gdyby nie spadł na nią wazon, wytrzymałaby pewnie z drugie tyle. Nigdy nie miałem z nią problemów, klawisze mają niski profil, idealnie nadaje się do pisania czy grania. Jest b. cicha. Dodatkowy atut to regulowane podświetlenie.

8.4.2015

Gorąco polecam tą klawiaturę. Zrobiona z dobrych materiałów, znakomicie dopasowana i wygodna. Znaki na klawiszach nie są nadrukowane tylko wycięte laserem, dlatego są nie do zdarcia. Kupiłem w bardzo dobrej cenie dlatego nie narzekam na wygórowaną cenę.

21.6.2021

Jedną mam nabytą chyba z 10 lat temu i nadal mi służy, chociaż świeci słabiej i skok klawiszy się nieco wyrobił. Teraz nabyłem następną. To miłe móc porównać dwa egzemplarze tej samej klawiatury tak różniące się wiekiem.Takie rzeczy się mało starzeją.

1.12.2020

Jak na razie (po 4 dniach) bez zastrzeżeń- dobre podświetlenie, wygodna, cicha, bardzo przyjemne materiały. Minusem w tej wersji jest mały lewy shift (zdjęcie w opisie produktu nie jest zdjęciem tej wersji klawiatury), ale to kwestia przyzwyczajenia...

4.10.2020

Bardzo fajna klawiatura, cieniutka, podświetlana, dobrze się pisze. Żaden klawisz się nie zacina. Jak ktoś lubi laptopowe klawiatury to ten model jest dla niego. Brakuje jedynie fizycznego klawisza do wyłączania, ale zastąpiłem go skrótami na pasku.

7.2.2016

Z początku bałem się tej klawiatury, gdyż na zdjęciach wygląda ona na tandetną, jednakże miło się zaskoczyłem. Klawiatura prezentuje świetny design, układ klawiszy też jest proporcjonalny (wciskam klawisze, które chcę nie patrząc na klawiaturę).

31.8.2019

Chciałem klawiaturę z podświetlaniem, żałuję że od razu nie kupiłem tej, ponieważ zmarnowałem trochę pieniędzy na przetestowanie kilku tańszych modeli. Jest to najlepsza klawiatura jaką miałem do tej pory, pisanie na niej to czysta przyjemność.

21.12.2015

Zarąbista klawiatura, bardzo polecam, zwłaszcza jak ktoś lubi ciche pisanie. Podświetlenie jest delikatne i nie razi po oczach. Klawisze bardzo przyjemnie się wciskają. Wykoanie wydaje się dosyć solidne, jestem bardzo zadowolony z zakupu.

5.5.2015

Fajna, podświetlana klawiaturka, na której fajnie się pisze. Jak najbardziej odpowiada mi jej dźwięk, bo jest dyskretny, a jednocześnie fajnie "czuć", że pisze się na klawiaturze. Minusem jest zbyt wysoka jednak cena.

7.12.2019

Klawiatura bardzo dobrej jakości. Umożliwa bardzo szybkie pisanie. Bardzo duże wyraźne i podświetlone litery. Świetny produkt. Regulacja 4 stopniowa jasności podświetlania klawiszy. Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności