logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech K760 Solar. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech K760 Solar.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech K760 Solar liczba opinii klientów wynosi 53, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 26, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 23, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.8.2022

Klawiaturę użytkuję od trzech miesięcy, na dwóch komputerach. Używam jej głównie do obróbki zdjęć, czasem do pisania. Musiałem się trochę przyzwyczajać do braku klawiatury numerycznej, ale gabaryty były dla mnie najważniejsze. Jeśli chodzi o walory estetyczne i kulturę pracy jest rewelacyjna. Bardzo cicha, odpowiednio wyważona, idealnie dopasowana do moich dłoni. Użytkuję ją często, z podświetleniem, ładowałem na razie tylko raz. Przełączanie między systemami (Windows 10, iOS) działa bez zarzutu. W przypadku Maca łączy się automatycznie i cały czas działa płynnie. Do komputera z Windowsem musiałem dokupić moduł bluetooth (w zestwie z klawiaturą mini go nie ma) i zainstalowałem oprogramowanie Logi Options+.W efekcie klawiatura ma czasem małe opóźnienia, bardzo rzadko, ale jednak. Doraźnie pomaga odłączenie modułu i podłączenie do ponownie do portu USB.Choć cena jest dla mnie dość wysoka, jestem z niej bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że posłuży mi jeszcze długo.Zakup w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu. Jakość obsługi na bardzo wysokim poziomie, możliwość zwrotu klawiatury do 14 dni od zakupu
jeszcze

12.8.2022

Jedna z wygodniejszych klawiatur jakie miałem okazję używać. Przyjemny skok klawiszy, ergonomiczna - pisanie na niej to przyjemność (naprawdę niewiele ustępuje Apple Magic Keyboard a jest od niej sporo tańsza). W krótkiej wersji wysoki Enter jest też nieco szerszy przez co łatwiej jest się przyzwyczaić przy przesiadce z układu ANSI. Przemapowałem też klawisz obok krótkiego SHIFT aby go "przedłużyć" bo przez pierwszy tydzień zdarzało mi się go naciskać, ale szybko się przestawiłem ;)Do tego długi czas pracy na baterii. Minusy:- Już po miesiącu aluminiowa obudowa wytarła się w jednym miejscu co przy tej cenie klawiatury jest raczej karygodne (za co gwiazdka)- Podświetlenie to super sprawa (choć za mocno prześwituje spod klawiszy),ale mogłoby się automatycznie włączać i dostosowywać do warunków oświetleniowych. Po włączeniu przywraca też domyślą jasność zamiast ostatnio-ustawionej.
jeszcze

4.11.2019

Klawiatura ma być odpowiedzią na Magic Keyboard 1/2 od Apple. esie jest jakby nowszą wersją pierwszej edycji, a starszą drugiej. Wersja oryginalna wykonanie ma wzorowe ale ma też bardzo delikatne przyciski (zwłaszcza druga edycja). Jest też sporo cichsza. (Druga edycja jest tu wzorem). Jednak mnie przekonał jeden argument. Tutaj za 110zł z dostawą mam nową Logitecha. Za Appla musiałbym zapłacić 400zł. Wybór był prosty.

1.2.2022

Jest to moja pierwsza tak droga klawiatura, jest ogromna różnica, palce płyną po klawiszach - w pisaniu (na codzień programuję). Gra się równie świetnie, a bateria starcza na parę miesięcy (z wyłączonym oświetleniem). Małym minusem jest, że max. parę dziennie pojawia się opóźnienie - po naciśnięciu dopiero po 2-3 sekundach pojawia się reakcja, prawdopodobnie bardziej związane z technologią bluetootha niż tą klawiaturą.

6.7.2021

Klawiatura mała i poręczna - tak jak chciałam. Dobrze współpracuje z systemem macOS High Sierra. Układ klawiszy AZERTY, ale sklep dołączył naklejki, więc da się żyć. Fajnie, że można się szybko przełączać między urządzeniami. Największy plus to oczywiście brak konieczności wymiany baterii czy ładowania. Do pełni szczęścia brakuje tylko podświetlenia, ale to nie jest jakiś wielki problem. Polecam.

22.3.2020

Bardzo fajna alternatywa dla oryginału apple. Przede wszystkim wielokrotnie tańsza. I zasilana światłem - idealne rozwiązanie problemu baterii. Mała i lekka. Moim zdaniem wadą jest niemiecki układ klawiatury. Trzeba posłużyć się naklejkami na klawisze, ale na szczęście są dołączone. Jeśli nie macie zdolności manualnych, lepiej poprosić kogoś, kto ma. Klejenie wymaga precyzji. ;)

16.4.2020

Produkt zgodny z opisem. Dobra jakość wykonania. Po naklejeniu naklejek haptyka klawiatury trochę się pogarsza. Łatwa instalacja.Uwaga: Układ klawiatury dla komputerów MAC. Działa również pod Windows, ale układ klawiszy może być mocno problematyczny i uniemożliwiać szybką pisownie. Szczególnie klawisze Fn są dla Windowsowców katastrofą.Produkt polecam.

21.10.2021

Na żywo jest trochę mniej różowa (na plus), świetnie wygląda jak jest już lekko ciemno, automatyczne podświetlanie szybciutko reaguje na ruch ręką. Klik wyrażnie bardziej sprężysty niż w klawiaturach od Apple, pisze się przyjemniej. Zdecydowanie polecam, ostatnio kupiłem 3 różne klawiatury: 2 mechaniczne i ergonomiczną  i... piszę najwięcej na tej :)

29.6.2022

Dobry sprzęt w nie najniższej cenie, ale warty pieniędzy jakie trzeba na niego przeznaczyć. Klawiatura układem jest niemalże dokładnym odpowiednikiem pełnowymiarowej MX Keys lub Logitech Craft - co jest dużym plusem dla użytkowników tych klawiatur. Nieco twardsza od Crafta, co nawet bardziej mi odpowiada. Śmiało mogę polecić.

6.4.2022

Bardzo komfortowa klawiatura. Zmieniłem z MX Keys (pełnowymiarowej) bo myszka leżała zbyt daleko ;)Skok klawiszy jak dla mnie optymalny do szybkiego pisania bez błędów. Jedyne do czego można się przyczepić to brak wsparcia dla odbiornika Unifying i dziwne ikony skrótów (np. emotikonka na F7) jak na profesjonalną klawiaturę.

9.11.2020

Idealna klawiatura do codziennych czynności, biurowo, domowo, gdziekolwiek. Testowana ze sprzętem Apple - sprawdza się na tyle dobrze iż oryginalna Magic Keyboard 2 niespodziewanie leży w kącie. Feeling klawiszy, dźwięk, układ - za tę cenę idealne.

15.2.2022

Chwilę trwa, zanim przełączy się z jednego urządzenia na drugie. Pseudoergonomia - dziwne dołki w klawiszach niepotrzebnie udziwniają pisanie - trzeba się przyzwyczaić. Za 350zł jeszcze ujdzie, ale MSRP to lekka kpina.

27.10.2021

Rewelacyjna klawiatura! Uskok klawiszy w sam raz, miejsca na biurku zajmuje bardzo mało, jest solidna i odpowiednio ciężka co w połączeniu z gumkami sprawia, że nie przesuwa się na biurku.

16.2.2022

Świetne wykonanie i ergonomia. Polecam upolować w jakiejś promce choć i tak jest warta swojej ceny. Dla mnie bezkonkurencyjna do pracy.

18.8.2019

Wygodniejsza niż od Apple i nie trzeba jej ładować. Układ identyczny jak na Macowej - tej stacjonarnej, jak i w każdym MacBooku.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności