logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech MK235 Czarna (920007931). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech MK235 Czarna (920007931).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech MK235 Czarna (920007931) liczba opinii klientów wynosi 420, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 7, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Al liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 159, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 49, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 57, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 111, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 41, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.11.2017

Ogólnie jestem zadowolony. Klawiatura jest prosta, estetyczna, bez bajerów, dyskretnie wkomponowano kilka funkcji dodatkowych (home, poczta, kalkulator, klawisze multimedialne). Sprawia wrażenie solidnej. Nic się nie zacina. Nie zaobserwowałem też, opisywanych przez innych kupujących, problemów z "długim wybudzaniem" klawiatury. Być może to wina systemu - pod nadzorem GNU/Linuksa zazwyczaj wszystko działa lepiej :) Cały czas (13 miesięcy) działa na oryginalnej baterii. Zasięg sprawdzony przed chwilą - mogę pisać z balkonu (7,5 m) jak i drugiego pokoju (~10 m i solidna niemiecka ściana po drodze).Kolor mnie trochę zaskoczył, na żywo wygląda inaczej niż na zdjęciach. Nie pamiętam pierwszej reakcji,ale po ponad roku stwierdzam - podoba mi się.Druga strona medalu wygląda następująco: klawiatura jest dosyć głośna, choć przyjemnie się na niej pisze. Długo nie mogłem przyzwyczaić się do małego entera. Zdecydowanie brakuje mi rozdzielenia przycisków funkcyjnych (F1, F2, ...) na grupy i przerw między nimi - trudno po ciemku znaleźć szukany przycisk. Czasem doskwiera brak klawisza menu kontekstowego (niby jest "fn + ctrl", ale wygodniej byłoby bez tej komplikacji). Rozkładane nóżki według mnie są za wysokie, nie mają możliwości regulacji - do tego sprawiają wrażenie delikatnych. Obok lewego shifta jest powtórzony przycisk z ukośnikiem i pionową kreską - chętnie zamieniłbym go na dłuższy shift :) No i to o czym sporo osób już napisało - brak sygnalizacji klawiszy trwałych.Mysz natomiast sprawia według mnie nieco tandetne wrażenie. Tzn. plastik jest taki "twardy i kruchy" (jak dotąd nic się nie złamało). Kółko jest nieco luźne, przyciski też. Nic konkretnego nie mogę jej zarzucić, ale jakoś nie iskrzy między nami. Oryginalna bateria w myszy wytrzymała praktycznie równo 12 miesięcy. I to pomimo tego, że na początku notorycznie zapominałem ją wyłączyć na noc. Umarła bardzo kulturalnie - przez kilka tygodni mysz delikatnie przerywała dając jasno do zrozumienia, że czas na nową bateryjkę. Zasięg, podobnie jak w przypadku klawiatury, bardzo dobry - działa na balkonie - mnie to wystarczy :) Po prawie roku użytkowania zauważyłem, że w myszy przewidziano schowek (obok baterii) na odbiornik USB. Przy czym zaślepka baterii zdejmuje się dosyć topornie, więc bałbym się regularnie korzystać ze schowka coby nie ułamać zatrzasku klapki. Szkoda, że mysz nie ma jakiegoś zmyślnego systemu automatycznego usypiania - ręczne wyłączanie bywa upierdliwe.Ze strony Logitecha można pobrać program do "obsługi" bezprzewodowych urządzeń. Niestety nie oferuje on żadnych przydatnych opcji (np. możliwości sprawdzenia stopnia zużycia baterii).
jeszcze

12.11.2020

Klawiatura: Przyjemna klawiatura biurowa, klawisze chodzą płytko i cicho, są one dość pewne. Nadaje się do okazjonalnego pogrania z kolegami w mniej wymagające od klawiatury gry. Jedyny problem na jaki wskazuje użytkownik to brak kontrolek dotyczących Caps Locka, Num Locka i stanu baterii. Po trzech miesiącach użytkowania praktycznie nie wykazałem zużycia dołączonych do zestawu dwóch ogniw AAAMysz: Czujnik optyczny radzi sobie na powierzchniach drewnopodobnych, problemy może mieć na kolorowych podkładkach foliowych. Przyciski klikają przyjemnie, wyczuwalny jest przeskok rolki. Spełnia swoją role w nauczaniu zdalnym oraz w okazjonalnym graniu z kolegami. Należy tylko pamiętać o jej wyłączaniu,ponieważ z racji użytego w niej światła podczerwonego nie widać, czy myszka jest w trybie uśpienia i czy takowy posiada. Po trzech miesiącach zużyła około 10% dołączonego do zestawu ogniwa AA.Co do zestawu dodam, że zasięg przy odbiorniku zamontowanym z tyłu komputera zasięg szacuje na 3-4 metry, podłączenie odbiornika z przodu może polepszyć zasięg. Jako wadę należy wspomnieć brak informacji o stanie baterii zarówno na urządzeniach jak i w komputerze.
jeszcze

Najpierw dostałem taką z nowym komputerem w pracy i potem do domu sobie zamówiłem. Wyjątkowo niedrogi zestaw a niesamowicie wygodny. Myszka niewielka ale bardzo poręczna i z precyzyjnym scrollem. Klawiatura bardzo wygodna jak się dużo pisze. Klawisze w laptopowym stylu całkowicie płaskie i z niskim skokiem. Do tego jeszcze niewielka obudowa klawiatury, bez dodatkowych przycisków to też na plus.Ergonomia jest na wysokim poziomie, żadnych zbędnych rzeczy, bardziej kompaktowe wymiary. Dodatkowo sprawdzona marka i więc mam nadzieję, że podziała długo bo na razie obydwie pracują super. Byłem miło zaskoczony że cena jest tak niewygórowana.Dobrze też że odbiornik jest typu nano i nie zajmuje okolicznych złączy usb w komputerze.
jeszcze

29.4.2020

Najpierw dostałem taką z nowym komputerem w pracy i potem do domu sobie zamówiłem. Wyjątkowo niedrogi zestaw a niesamowicie wygodny. Myszka niewielka ale bardzo poręczna i z precyzyjnym scrollem. Klawiatura bardzo wygodna jak się dużo pisze. Klawisze w laptopowym stylu całkowicie płaskie i z niskim skokiem. Do tego jeszcze niewielka obudowa klawiatury, bez dodatkowych przycisków to też na plus.Ergonomia jest na wysokim poziomie, żadnych zbędnych rzeczy, bardziej kompaktowe wymiary. Dodatkowo sprawdzona marka i więc mam nadzieję, że podziała długo bo na razie obydwie pracują super. Byłem miło zaskoczony że cena jest tak niewygórowana.Dobrze też że odbiornik jest typu nano i nie zajmuje okolicznych złączy usb w komputerze.
jeszcze

23.5.2016

myślę że zestaw zasługuje na mocne 4+, posiada już nowe odświrzone logo firmy :)PLUSY - cicha praca klawiszy, niski skok klawiszy i ergonomiczna zajmująca mało miejsca klawiatura, mysz mała poręczna i bardzo czuła. MINUSY - dla mnie brakuje kontrolek podświetlających pracę w trybie Num lub Caps oraz kontrolki pracy całej klawiatury lub pracy baterii (małej migającej co jakiś czas diody), klawiszę są bardzo blisko ustawione i nie ma pomiędzy nimi przerw przez co do klawiatury trzeba się przyzwyczaić \ co do myszy posiada ona optykę bezbarwną... kompletnie nie widać czy pracuje :)... i mogła by być troszkę większa :) może dla kogoś to nie minusy ale dla mie mogliby dodać takie detale :)Zakup polecam...jak cały LOGITECH
jeszcze

21.6.2017

Wszyscy tutaj chwalą myszkę i krytykują klawiaturę, ja mam odmienne zdanie. Myszka nie zawsze reaguje na przycisk, klapka od baterii jest luźna (przynajmniej w moim egzemplarzu), przez co hałasuje przy gwałtownych ruchach. Do tego jest trochę mała a przyciski klikają głośniej niż w innych myszkach. Klawiatura natomiast bardzo wygodna, klawisze płynnie odskakują, chce się pisać! Nie zauważyłem problemów z komunikacją, a mam w zwyczaju podłączać laptop do telewizora i siedzieć z klawiaturą na kanapie, więc zasięg w porządku. Gdyby jeszcze podrasować kolor, bo faktycznie jest taki mdły, na półce ta klawiatura na pewno się nie rzuca w oczy, ale za tą cenę myślę że ciężko o coś lepszego.

10.9.2017

Kupiłem zestaw tylko i wyłącznie dla klawiatury, szukałem następczyni wykorzystywanej przeze mnie wcześniej K360. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, szczególnie jak za tę cenę. Klawisze chodzą lekko i dużo ciszej, niż w K360 którą wykorzystywałem przez ponad 3 lata, w dodatku na K235 docelowo pisze się przyjemniej i jakby szybciej, pomimo, iż nie jest wyspowa. Na co dzień zajmuję się redagowaniem tekstów i programowaniem i niczego w tej klawiaturze mi nie brakuje. Enter mógłby być nieco większy, ale jest to tylko czepialstwo. Brak lampek informujących o NumLocku itd. mi nie przeszkadza. Klawiaturę zdecydowanie polecam - myszki nie używam, więc nie oceniam - być może jest spoko.

19.12.2020

Bardzo przyjemna ergonomiczna klawiatura. Klawisze mają niski skok, plastik jest przyjemny w dotyku i czuć, że jest wysokiej jakości. Baterie trzymają już rok i nie musiałem ich wymieniać. Cena bardzo adekwatna. Myszka równie przyjemna. Dopadła ją jednak przypadłość wielu myszek - zwariowało kółko przewijania ekranu. Chcąc przewinąć ekran w górę/ dół zamiast płynnego ruchu mamy dziwne skoki raz w górę, raz w dół. Z tego co się orientuję jest to spowodowane zbierającym się kurzem wokół kółka. Ponoć wystarczy rozebrać myszkę lub przedmuchać strumieniem powietrza. Mnie na razie się nie udało rozwiązać problemu. Mimo to zestaw godny polecenia.

30.3.2017

Za tę cenę - 109 złotych - rewelacyjna klawiatura. Nie ma co się spodziewać jakości wykonania z tych klawiatur za 300 złotych, ale jest naprawdę świetnie. Pisze się szybko, miękko, cicho, dodatkowo jest odporna na zachlapanie.W zestawie mikro odbiornik, dodatkowo sama klawiatura i myszka nie są za wielkie, więc to wszystko powoduje, że jest idealną przenośną klawiaturą.Poza tym to Logitech - czyli baterie Duracell w zestawie, a sama klawiatura na lata.PS - czy ktoś zna jeszcze jakieś klawiatury, które mają podobne odczucie do pisania, co ta klawiatura?

Niezły zestaw, choć miałam nadzieję, że myszka będzie odrobinę większa - nawet w mojej bardzo małej dłoni widzę różnicę. Kiepski zasięg klawiatury- do tego nie mogę się przyzwyczaić, ciągle muszę przysuwać klawiaturę bliżej - a biurko mam dość duże- więc taka praca nie jest komfortowa. Czego mi tu brakuje? - kontrolki od caps lock - logowanie się gdziekolwiek sprawia problemy - szczerze - nie przypuszczałam, że w klawiaturach tego pokroju nie będzie takiej podstawy- moja wina, nie zauważyłam zamawiając.

18.8.2017

Cena / jakość w bardzo dobrym układzie, raczej nie spodziewałem się niczego fachowego i się pomyliłem. Klawiatura ma dobry układ klawiszy, duzy enter, długi shift, ten lewy uległ zmianie poprzez dodatkowy klawisz ale już się przyzwyczaiłem. Klika się przyjemnie, lekko, czuć wyraźny skok, całość cicho pracuje, mysz z kolei jest w idealnych dla mnie rozmiarach bo kładę na nią całą dłoń, jeździ płynnie, kursor chodzi precyzyjnie, a co do bezprzewodowej pracy to jeszcze się nie zawiodłem, nie rozłącza.

Zaskakująco dobry zestaw do codziennego korzystania w biurze. Jest bardzo wygodny, poręczny, dobrze się pisze. Poza tym standardowy układ klawiszy, klawiatura numeryczna, żadna wersje skrócona czy okrojona. Wygodny skok klawiszy, bardziej laptopowy i to mi bardzo odpowiada. Łączy się z komputerem raz dwa, odbiornik od razu system rozpoznaje i można włożyć i wszystko działa. Cena OK za taki sprzęt moim zdaniem. Do tego sklep zrealizowął zamówienie szybciej niż się spodziewałem nawet.

8.9.2021

Działa prawidłowo. Nie traci zasięgu. Denerwuje trochę mały shift po lewej stronie, ale to tylko moje odczucie. Klawiatura ma kolor szary, a myszka szaro czarna. Myślałem, że klawiatura jest ciemniejsza. Czuć, że klawiatura jest lekka i ze słabej jakości plastiku mi to nie przeszkadza. Myszkę użytkuje mi się bardzo dobrze. Używałem takiej samej myszki wcześniej bez klawiatury dlatego kupiłem taki zestaw bo miałem pewność, że myszka sprawdza się bardzo dobrze.

14.4.2020

Zestaw wygodny i dobrze zaprojektowany. Posiada mnóstwo skrótów klawiszowych i jest minimalistyczny. Potrzebowałem zestaw do pracy przy komputerze w recepcji i spełnia swoje zadanie w zupełności. Zestaw działa na jednym odbiorniku USB i dzięki temu zyskał w moich oczach, ponieważ nie trzeba nic parować i włączać, zestaw uruchamia się automatycznie i działa bezawaryjnie przez cały czas. Żadnych przycięć czy opóźnień. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

23.10.2017

Za tą cenę bardzo przyjemny zestaw bezprzewodowy z małą myszką. Ogólnie klawiatura działa płynnie itp. Jednak odnoszę wrażenie, że po chwili nieużywania przechodzi w coś w stylu "trybu uśpienia" i aby ją wybudzić należy wcisnąć dowolny klawisz i chwilę odczekać. Gdy w trakcie gry/pracy na komputerze przez dłuższą chwile posługujemy się tylko myszką to komputer nie zauważa pierwszych dwóch/trzech wciśniętych klawiszy.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności