logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie LOGITECH MK320 (920-002898). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu LOGITECH MK320 (920-002898).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu LOGITECH MK320 (920-002898) liczba opinii klientów wynosi 19, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 18, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.8.2013

Kupiłem ten zestaw około rok temu i muszę przyznać, że jest to jak za tę cenę bardzo dobry produkt Logitecha. Zestaw jest idealny zarówno do użytku domowego, jak i do zabrania go gdzieś ze sobą na jakiś wyjazd...Klawiatura: Posiada dosyć dużą ilość klawiszy multimedialnych na górze, więc w zależności od preferencji można je ustawić pod siebie. Skoki na klawiszach głównych są wystarczająco duże, przez co klawiatura dobrze sprawdza się w grach komputerowych. Klawisze chodzą dobrze, bez żadnych oporów i nie występuje tu coś takiego jak zacinające się klawisze, co charakteryzuje tani sprzęt np od Tracer'a. Warto też nadmienić, że klawiatura jest stosunkowo cicha w użytkowaniu. Oprócz tego ma ładny,prosty design. Po zaletach klawiatury przyszedł czas na omówienie wad, a takowe niestety występują. Pierwszą wadą chyba najważniejszą jest brak diody informującej o stanie baterii. Chociaż może nie jest ona aż tak potrzebna, gdyż w ciągu całego roku zmuszony byłem do zmienienia baterii tylko jeden raz. Myślę, że za drugą wadę mogę uznać to, że na klawiaturze bardzo widać brud. Proch, kurz i dziwne zabrudzenia od palców (zawsze mam czyste recę :D) widoczne na klawiszach to codzienność. Mi to osobiście przeszkadza, ale zdaję sobie sprawę z tego, że jest to m.in sprawka koloru klawiatury.Mysz: Zdecydowaną zaletą myszki jest jej wielkość, a co za tym idzie jej kształt. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów mysz znakomicie pasuje do dłoni. Jest lekka i wygodna w użytkowaniu i tak jak klawiatura jest ona cicha. Zarówno przyciski jak i scroll nie hałasują zbytnio. Oprócz tego mysz posiada diodę określającą stan baterii. Z działania tej myszki jestem również zadowolony, a najlepszym argumentem może być chyba to, że jest to moja mysz, którą używam do gier komputerowych. W strzelankach, gdzie mysz musi być naprawdę wysokiej klasy, żeby wyśrubować jakiś dobry wynik mi sprawdza się znakomicie. Mysz zarówno jak klawiatura ma też swoje wady. Pierwszą z nich jest wspomniany przeze mnie już na samym wstępie brak przycisków dodatkowych na myszce. Jak dla mnie lewy, prawy przycisk i scroll to trochę za mało... Za kolejną wadę uważam cztery gumki, które znajdują się od spodu myszki i mają bezpośredni kontakt z podłożem na którym porusza się mysz. O ile chodzą one dosyć dobrze na podłożu to jednak muszę się przyczepić do nich, ze względu na to, że bardzo się brudzą. Zbierają wszystko kawałki włosów, skórki, a przede wszystkim kurz. Żeby temu zapobiec powinniśmy codziennie rano wstając przetrzeć mokrą szmatką nasze biurko/podkładkę na której pracujemy.Reasumując: zestaw firmy Logitech MK320 jest godny polecenia i z czystą duszą mogę go polecić wszystkim, ponieważ zestaw wspaniale znajduje swoje zastosowanie w biurze, w domu, czy na wyjeździe.
jeszcze

1.2.2011

Kupiłem w sklepie za 99 zł (wyprzedaż). Sprzęt bardzo lekki i poręczny. Zasilanie ekonomiczne :-) Myszka wygląda na solidny wyrób, ale klawiatura jest już innym szajsem, wygląda na tandetną. Czego brakuje myszce? Chyba niczego, ale przydałyby się wskaźnik diodowy on/off. Czego brakuje klawiaturze? Dużo elementów.Brak: diody wyczerpania baterii, diody numer lock i diody caps lock (tragedia!). Klawiatura nie jest ani płaska, ani wysoka. W sam raz to na plus. Przekaźnik USB jest mały chociaż mógłby być nieco węższy - ogólnie na plus. Zasięg (mierzony w otwartym biurze) około 15 metrów, ale w domu tylko 5 (ściany). Mysz jest bardzo dokładna i szybko oszczędza energię,kiedy się jej nie używa.Można polecić zestaw nie wymagającym użytkownikom.Gwarancja producenta 3 lata - nie dajcie sobie wcisnąć 2 letniej!
jeszcze

19.1.2011

Fajny zestaw, ergonomia jak dla mnie ok, trochę głośna rolka myszy przy szybkim przewijaniu. Dobry zasięg nawet w innym pomieszczeniu ( grube ceglane mury ).Podstawowe przyciski sterowania do odtwarzaczy multimedialnych, poczty, czy kalkulatora. Ogólnie ok!

26.3.2011

W tej cenie bardzo fajny zestaw. Klawiatura z wieloma klawiszami funkcyjnymi, myszka bez najmniejszych zastrzeżeń, energooszczędne. Dobry zasięg, bezproblemowa instalacja. Do normalnej pracy za te pieniądze bardzo dobry komplecik.

22.5.2012

Polecam szczególnie tym, którzy cenią sobie wygodę. Sprawdza się bardzo dobrze w grach komputerowych.Mały lewy shift nie okazuje się problemem, przyzwyczaiłem się po dwóch dniach :)

5.7.2022

Produkt w opakowaniu zastępczym. Raczej wystawowy niż nowy. Spełnia swoje zadania.

20.11.2020

Tranzakcja bez zarzutów. Myszka i klawiatura działają jak trzeba :)

25.3.2018

Szybka, sprawna klawiatura i mysz. Fajna funkcja on/off.

19.2.2019

W tej cenie bardzo dobry produkt.

6.10.2021

Produkt bardzo dobrej jakości

28.1.2021

Je bardzo dobry

14.12.2018

5,0/5

13.9.2018

5,0/5

21.5.2018

5,0/5

2.1.2014

4,0/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności