logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Makita DLM460Z. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Makita DLM460Z.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Makita DLM460Z liczba opinii klientów wynosi 35, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 28, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.6.2021

Naprawdę porządny sprzęt. Opcja automatycznego sterowania mocą jest super. Dzięki niej na akumulatorach 3 Ah bez problemu koszę trawnik o wymiarach 18x20 a w baterii jest jeszcze wystarczająco mocy na wsadzenie jej do podkaszarki żyłkowej i zrobienie w paru miejscach rantu. Mój trawnik jest prosty jak stół, nie przeszkadza mi wogóle brak napędu. Gdy wjeżdżam za płot kosiarką w większe chaszcze i nierówny teren, zakładam akumulatory 5 Ah, kosiarka sama steruje mocą, ale w większości chodzi na maximum, i też nie mogę na nią mocna narzekać, bo świetnie daje sobie radę, czas pracy jest dla mnie wystarczający, nie muszę w międzyczasie zmieniać akumulatorów bo 5Ah nie rozładowuje się do końca,ale w tym miejscu już brakuje mi napędu, bo jest trochę walki z pchaniem pod górkę, a kosiarka nie należy do najlżejszych. Świadomie wybrałem kosiarkę bez napędu, a wpłynęły na to dwa czynniki, 1) długość pracy baterii - napęd też potrzebuje prąd. 2) cena - z napędem jest droższa, a mój główny obszar koszenia jest niemal idealnie wypoziomowany, pchanie kosiarki po nim jedną ręką nie wymaga żadnego wysiłku. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z ZAKUPU
jeszcze

23.5.2021

Kosiarka pod 8 arów. Może na małej i suchej trawie 2x6Ah by wystarczyło i w trybie cichym. Od razu uruchomiłem drugi zestaw 2x5Ah więc mogę kosić na okrągło. Sama kosiarka i koszenie - bardzo fajne. Kosiarka dostosowuje obroty do obciążenia no chyba że: a) kończy się bateria. b) pracuje w trybie cichym. W porównaniu do spalinówki jest: lżejsza, łatwiejsza w utrzymaniu (paliwo, oleje, filtry, smary). W tej cenie pewnie by kupił 2 spalinówki albo coś na konstrukcji aluminium - to już inny wątek:)

9.4.2021

Nie miałem okazji jeszcze nią kosić ale sama kosiarka bardzo zgrabna i solidna. Łatwy montaż. Raptem trzeba skręcić tylko uchwyt :-) Na razie stoi złożona i przeszła tylko próbę uruchomieniową. Naprawdę fajna kosiarka. Wygląda na bardzo solidną. Metalowa obudowa. Jak dla mnie lekka i z wygodnym regulowanym w 3 poziomach uchwytem. Wcześniej miałem spalinową z dużym silnikiem więc teraz wszystko wydaję się lepsze. Już nie mogę się doczekać pierwszego koszenia. Polecam.

21.6.2021

Jak na akumulatorową kosiarkę jest mocna.Szeroki zakres regulacji wysokości koszenia. Trzeba przyzwyczaić się do ergonomii tego sprzętu. System jaki ma Ryobi jest bardziej przyjazny (składanie i uchwyt do prowadzenia, brak rączki z tyłu kosza). Nie mniej sprzęt jak najbardziej godny polecenia.

1.9.2021

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Dobrze wykonana, lekka (przez co zwrotna i łatwa w manewrowaniu kosiarka). Koła na łożyskach zwiększają łatwość prowadzenia. Zobaczymy jak z wydajnością koszenia!

28.5.2021

Na 6ar daje radę, lekka cicha, co najważniejsze napełnia kosz do pełna za każdym razem, co w marketowych kosiarkach nie jest takie oczywiste, bo z reguły przy połowie kosza już trzeba go odróżniać.

27.9.2020

Sprzęt z najwyższej półki. Perfekcyjne wykonanie i kultura pracy. Akumulatory wystarczają na godzinę pracy ( 600m2 ). Ładowanie akumulatorów trwa 55 min. POLECAM.

30.8.2021

Chodzi ekstra cicho jak na kosiarkę, do tego brak spalin i plątającego się kabla dodatkowo powoduje, że z radością kosi się trawę . Naprawdę polecam!

5.3.2021

Kosiarka akumulatorowa Makity lekka , cicha i prosta w obsłudze w porównaniu do kosiarek spalinowych , koniecznie akumulatory o pojemn. minimum 5 Ah

4.10.2019

Spełnia oczekiwania wynikające z jej parametrów i opisu funkcji - pierwsza kosiarka którą posiadam z funkcją mulczowaniem - rewelacja. Polecam!

6.7.2022

Rewelacyjna kosiarka. Zestaw akumulatorów wystarcza mi na koszenie 500m2 trawnika. Co najważniejsze w sposób znaczący skraca się czas koszenia.

1.5.2022

Po pierwszym koszeniu jestem zadowolona z pracy kosiarki. Ładowanie akumulatorków wystarcza na skoszenie całego terenu ( 3a) trawy.

3.8.2021

Nie zawiodła mnie podczas pierwszego używania. Solidnie wykonana. Prosta w obsłudze dla każdego. Polecam

30.6.2022

Lekka, mocna, dwa akumulatory 5AH starczają na około 600m2 ogrodu

21.6.2022

Pozytywnie zaskoczony mimo przywiązania do tej marki produktów

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności