logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Makita ELM4121. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Makita ELM4121.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Makita ELM4121 liczba opinii klientów wynosi 77, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 31, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 38, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.8.2020

Dopiero dwa koszenia na przerośniętym i gęstym trawniku. Jakość wykonania poprawna. Na razie działa bez zarzutu, trawnik bez poszarpanych końcówek. Jak na metalową obudowę to nawet lekka. Niestety jest głośna (wysokie obroty). Moja wcześniejsza kosiarka elektryczna o większej szerokości koszenia i masie własnej była wyraźnie cichsza. Maksymalna wysokość koszenia mogłaby być trochę większa. Przed zakupem nie widziałem tej kosiarki "w realu" i aczkolwiek jest nieźle, to biorąc pod uwagę cenę rozważyłbym też inne opcje.

27.7.2020

Póki co zdążyłam wykonać jedno koszenie kosiarką Makita otrzymałam tydzień temu ! Kosiarka sprawowała się b. dobrze - kosi nawet bardzo wysoką trawę . Mocna i sprawna kosiarka ! Póki co nie mam jej nic do zarzucenia !. Chyba to, że jest trochę ciężka ale korpus ma z blachy stalowej. Trzeba tylko pamiętać podczas koszenia o kablu elektrycznym żeby się nie dostał pod nóż ! Na wyposażenie jak dla mnie przydał by się drugi nóż stalowy do koszenia !!!

27.9.2021

Solidna kosiarka, starannie i estetycznie wykonana. Elementy z tw. sztucznego mocne i dobrze spasowane. Kosi i zbiera trawę bardzo dokładnie. Dość zwrotna nawet na piaszczystym podłożu, mimo ciężaru kosiarka jest łatwa w prowadzeniu. Lampka sygnalizująca obecność napięcia 230V - bardzo pomocna. Dość głośna w porównaniu z innymi kosiarkami elektrycznymi, ale i tak pracuje ciszej niż kosiarki spalinowe. Dość pojemny kosz na trawę.

6.8.2022

Kosiarka jest super! Metalowa obudowa, duży nóż, regulacja wysokości koszenia, można kosić z koszem lub bez. Jeśli bez kosza, to skoszona trawa jest rozdrabniana. Jest na tyle ciężka, że dobrze przylega do podłoża, nie unosi się w górę, ale nie za ciężka i dobrze się ją prowadzi. Kosi rewelacyjnie. Polecam!

10.6.2020

Nie jestem zwolennikiem elektrycznych kosiarek, więc ta opinia jest od Teściowej Grażyny. Solidna i mocna kosiarka. Spalinowa Honda dla Teściowej była za ciężka i za mocny napęd, a ta leciutka i bardzo dobrze zbiera trawę.Skoro teściowa ją chwali to tak być musi.

27.6.2021

Jakość wykonania bardzo dobra. Spełniła moje oczekiwania z nawiązką. Kosiarka pierwszego dnia przetestowana na wysokiej trawie spisała się doskonale. Wygrywa w konkurencji z niejedną kosiarką spalinową. Moc wystarczająca do koszenia wysokiej trawy. POLECAM.

27.5.2021

Sprzęt bardzo dobrze wykonany. Trzeba pamiętać, że przez stalową obudowę ma swój ciężar. Składanie do pionu bardzo oszczędza miejsce przechowywania. Mulczowanie- bardzo dobrze rozdrobniona trawa nie gromadząca się wewnątrz obudowy. Polecam.

25.6.2021

"Dziś pierwszy raz kosiłem i jestem zachwycony!!! Rewelacyjnie kosi, super zbiera trawę do kosza,bardzo solidna, warta tych pieniędzy. W porównaniu do marketowej kosiarki jest o 1000 razy lepsza pod każdym względem. Szczerze polecam!!!!!"

2.7.2022

Rewelacja. Kosi i zasysa wszystko jak odkurzacz. Trawa w pojemniku jest tak nabita, że czasem ciężko wydłubać. Moja poprzednia Black decker pomimo większej mocy może się schować, choć też nie była zła. Solidna konstrukcja.

8.9.2021

Ta kosiarka to jest szatan wśród kosiarek, wykosiłem nią takie chaszcze, że nie jedna kosa spalinowa nie dałaby rady. Gorąco polecam. Bardzo fajnie działa też opcja mulczowania, mieli na praktycznie pył.

2.8.2021

produkt konkretny, zgodny z opisem, mocna solidna kosiarka, "mercedes" wśród kosiarek! polecam ten model miałem kupić tańszą ale dobrze zrobiłem po pierwszym koszeniu potwierdzona dobra decyzja.

30.5.2022

Czuć że w kosiarce MAKITA nic nie jest zrobione z szajsu. Idzie jak brzytwa, przyjemna i łatwa w obsłudze. Zobaczymy za 2-3 lata co znaczy jakość MAKITA.

17.11.2020

Użyłem dopiero 3 razy, ale kosi jak szatan. Moc tej makity jest taka jak poprzedniej mojej kosiarki, ale mam wrażenie, ze jest jest jej dwa razy tyle.

27.6.2022

Bardzo porządna kosiarka. Mam duży ogród, trawnik nie jest gładki jak boisko, więc jest pewnym wyzwaniem. Jak na swoją solidność jest dosyć lekka.

4.11.2020

Kosiarka wykonana solidnie i przemyślanie, ale silnik posiada szczotki, a to nie jest nowa technologia, a raczej wyprzedaż historii.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności