logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Makita Em4351Uh. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Makita Em4351Uh.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Makita Em4351Uh liczba opinii klientów wynosi 17, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

31.5.2015

Kosa godna polecenia, codziennie zajmuje się pielęgnacją ogrodów . Długo się zastanawiałem czy kupić 4-suw, ale warto było. Moim zdaniem pali o połowę mniej paliwa niż dwu suw . Nie trzeba bawić się w żadne mieszanki! Mam kilka kos i mam porównanie. Miałem kosa spalinowa husqvarna 250 2.9 km. I nie byłem z niej zadowolony. I po trzech latach ją sprzedałem. Mam tez kosę Kawasaki od 10 lat i to jest niezniszczalny japoński sprzęt. Dlatego posiadam dużo sprzętu Japońskiego, bo jakoś i nie zawodność odpłaca się. Tę Makitę mam pierwszy sezon, około 100 godz pracy. I zalety jej pali bardzo mało , nie trzeba robić mieszanki,łatwo odpala od pierwszego razu. Nawet zimna. Fajna praca silnika,o wiele ciszej od dwu suw, jest to ogromna zaleta. Moc porównywalna do dwu suw 3 km. Także super sobie radzi zarobkowo. A wiadomo że ludzie rożne maja działki. żyłkę używam 3mm. Nie ma z nia żadnych problemów. Gdyby nie było mocy to wiadomo żeby się nie wkręcała na duże obroty. Jak ktoś ma doświadczenie to wie o co chodzi. System tłumienia drgań , jest to super sprawa ,jak sie kosi kilka godz,to czuć różnicę . Wymiana oleju w silniku trwa 1 minute. A oleju wchodzi niecałe 100 ml. Wymieniam co około 50 godz pracy,koszt z 2 zł. Kosa godna polecenia.
jeszcze

10.5.2019

Używam tej kosy 4 rok w ciężkim górskim terenie gdzie alternatywą jest tylko zwykła kosa ręczna. Ponieważ koszę bardzo nierówną powierzchnię, zastosowałem czterożyłkową głowicę tnącą Oregon-u, do której zakładam 4 żyłki Squre Trim 3mm Makity. Czasami zdarza mi się koszenie chaszczy wtedy zakładam grubą żyłkę Oregonu i kosa radzi sobie. Moja działka to prawie 1,5 hektara. Początkowo przez kilka lat używałem zwykłej kosy. Zakup Makity bardzo odczułem.Dotychczas miałem z kosą tylko jeden problem. Po rozpoczęciu koszenia traciła moc i gasła. Czyszczenie, smarowanie, wymiana oleju nie pomagały. Byłem przekonany że trzeba będzie skorzystać z serwisu. Trochę mnie to przerażało bo mieszkam w odludnym miejscu i nie używam auta.Przypadkiem nalałem paliwa z innego kanisterka i kosa zadziałała. Bezcenną zaletą jest małe zużycie paliwa i brak potrzeby sporzadzania mieszanki, mniej toksyczne spaliny i mniejszy hałas. Na moim zboczu doskwiera mi tylko czasami ciężar, ale częściowo rekompensuje to bardzo wygodna uprzęż. Swoja Makitę zmieniłbym na coś innego tylko wtedy gdyby pojawiła się kosa o podobnych własnościach ale lżejsza.
jeszcze

17.5.2020

Używam jej od 3 sezonów. Zajmuje się zawodowo szeroko rozumianymi usługami ogrodniczymi. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń, początkowo zastanawiałem się dla czego tylko Makita robi kosy 4suwy. Rozwiązanie to ma niemal same zalety. Cicha praca, spalanie to przynajmniej 1/2 tego co 2suwy. Moment obrotowy w niskich zakresach obrotów co przekłada się nato że pomimo niezbyt dużej mocy ciągnie jak kosa 3km. Brak potrzeby stosowania mieszanki oleju i paliwa. Świetny system antywibracyjny. Odpala zawsze za 1-2 razem. Jedyny minus to masa.

21.5.2018

Bardzo dobry sprzęt . Posiadam też sthila 250 ok. 15 lat moc 2,2 kw makita EM4351UH zdecydowanie cięższa ale dużo mniej pali i jest cicha moc mniejsza bo 2 km ale w realnej pracy wydaje się dużo mocniejsza od sthila . Drugi sezon pracy co najmniej raz w tygodniu sporo koszenia sprzęt rewelacja . Obie kosy są bardzo dobre , obie dość drogie jako marki chyba wybieram makite. Naprawdę nie ma do czego się przyczepić .

11.5.2022

jak zawsze szybko i sprawnie! Produkt OK, bardzo duża moc, praktycznie ścina małe drzewka.

20.8.2020

Jak na razie spisuje się dobrze pracuje bardzo cicho.

16.7.2017

jeszcze nie testowałem tego sprzętu firmy Makita

20.6.2022

Mało pali i wcale nie jest słabszy od 2 suwa

16.7.2015

Cicha,moc wystarczająca.Super amortyzacja

23.10.2019

Warta swojej ceny

15.7.2021

Super

15.6.2022

super

7.10.2018

5,0/5

9.8.2018

4,5/5

17.3.2018

5,0/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności