logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Makita PLM4627N. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Makita PLM4627N.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Makita PLM4627N liczba opinii klientów wynosi 127, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 83, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 41, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.5.2020

Zakupioną kosiarką kosiłem trawę dopiero raz. Wcześniej używałem wyłącznie elektrycznych. Już po pierwszym razie widzę różnicę na korzyść spalinowej. Koszenie trawy do kosza bardzo dobre, ale wrażenie zrobiło dopiero koszenie trawy z mieleniem oraz koszenie z wyrzutem trawy na bok ( mimo że koszenie z wyrzutem na bok nie mieli trawy to wyrzut jest tak silny, że nie trzeba zgrabiać trawy, która będzie naturalnym nawozem ). Kosiarka Makita PLM 4628N jest lekką i cichą pracującą maszyną. Jestem jak na razie bardzo zadowolony.

5.10.2021

Kosiarka po pierwszych trzech tygodniach użytkowania (dwa koszenia po ok. 15 arów) sprawuje się znakomicie. Wreszcie nie muszę odpalać zimnej maszyny gdy kosi żona ;) Pomimo, że teoretycznie emituje tyle samo hałasu co dotychczasowa MTD, kosiarka jest cichsza (może dlatego, że nowa). Ogólnie jakość w stosunku do ceny - rewelacja. Jak na podwórko, gdzie jest sporo nasadzeń i zakamarków, napęd by w tym przypadku tylko przeszkadzał.

20.8.2021

Dobra kosiarka, również na nierówny teren - duże koła robią swoje. Przy nierównościach i zamontowanym bocznym wyrzucie trzeba uważać żeby nim nie haczyć o wystające kępy trawy bo łatwo wyłamać w trakcie pracy (ja urwałem jeden zaczep), dlatego nie zalecam stosowania bocznego wyrzutu na nierównym terenie przy koszeniu niżej niż 6-7mm

9.5.2019

Dobrze, szeroko kosi. Rozdrabnianie trawi też w porządku. Ma jedną niedogodność: nie da się nią kosić w miejscach trudno dostępnych, które można skosić tylko dojeżdżając przodem. Z przodu ma uchwyt do podnoszenia, który blokuje dostęp. Dlatego najpierw używam starej kosiarki;)

14.5.2021

Jak na pierwszą kosiarkę spalinową, to wybrałem dobrze. Znakomity silnik, duże koła ułatwiają poruszanie się kosiarką po ogródku. Kosiarka nisko zawieszona, nie lubi mchu i kosząc trawę rosnącą na mchu, podgryza go trochę, zapycha się i automatycznie wyłącza się. Bezpieczna.

21.5.2018

Fajna kosiarka w cenie poniżej 1200 zł. Miałem wcześniej Hechta i rozlecial się dosyć szybko. Jakość wykonania nieporównanie wyższa od tzw chinszczyzny no name. Super mulczuje. Poręczna regulacja uchwytu. Pali super. Moc wystarczająca o ile trawa nie przerosła zbytnio.

7.5.2021

Rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Szeroki zakres regulacji wysokości koszenia trawy oraz murszowanie. Banalny montaż oraz składana rączka dzięki czemu kosiarka zajmuje niewiele miejsca. 7 arową działkę skosiłem z murszowaniem w 45 min.

7.8.2020

Bardzo dobra jakość użytych materiałów. Koła podwójnie łożyskowane świetnie się sprawdzają. dzięki temu nie odczuwa się wagi kosiarki. Silnik Briggs'a idealnie pracuje. Kosiarka na lata.

2.11.2021

czytając opinie miałem obiekcje do odpalania ale nic takiego nie miało miejsca.Maszyna prosta w obsłudze i odpala super ,tylko trzeba przeczytać instrukcje i będzie OK.Polecam solidna.

12.9.2019

Kosiarka sprawuje się świetnie. Na początku użytkowania gdy gasiłem silnik było słychać delikatne piski w okolicy wału i noża Ale z czasem ustały. Za tą cenę jak najbardziej polecam

24.10.2021

Sprzęt godny polecenia. Kosi nawet mokrą trawę. 1200 m działki Kosi bez rządnego problemu. Mulczowanie praktycznie mieli trawę na miał. Jestem bardzo zadowolona.

16.9.2021

Bardzo solidna kosiarka. Przy pierwszym koszeniu aż się wzruszyłem, tak świetnie się prowadzi, mulczuje i zbiera trawę do kosza.Polecam bardzo!

20.7.2017

Silnik chodzi perfekcyjnie, radzi sobie bez problemu z większa trawa, idealna do ogrodu przy domu. Jakosc wykonania lepsza niz Chińczyków.

27.8.2021

Pierwsze koszenie kosiarka wykonała na 6. i zapowiada się na solidną. Wydaje mi się, że deklarowana moc kosiarki jest w praktyce większa.

22.9.2021

super się kosi, spełnia wymagania, odpala też dobrze, ale nie odpalała na początku, przygięta była jakaś blaszka i nie było iskry

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności