logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Makita Uh6570. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Makita Uh6570.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Makita Uh6570 liczba opinii klientów wynosi 49, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 18, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 29, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.12.2021

jak dla mnie perfekcyjny produkt, zwłaszcza włącznik (warto zajrzeć do instrukcji, choć wiem, że większość uważa to za gadżet dla mięczaków)użytkuje nożyce do obcinania kilkuletniego i dojrzałego żywopłotu z żywotnika i innych tuji (około 100 mb) oraz różnych krzewów na działce i praca nożycami sprawia przyjemność trzeba uważać na przedłużacz, bo nożyce idą jak w masło

5.6.2019

Nożyce pracują od tygodnia. Trochę ciężkie przy pracy z wyciągniętymi rękami, ale moc i długość ostrza to usprawiedliwiają. Kilka rozwiązań ułatwiających pracę: prosty i spełniający rolę uchwyt do przedłużacza.dodatkowy włącznik na końcu nożyc pozwala zwiększy\c zasięg pracy o 20 - 30 cm. Produkt w sprzedaży internetowej nie jest objęty 3 letnią gwarancją Makity.

8.9.2016

Bardzo dobry produkt, ciche, ostre, nie powodują wibracji na uchwycie. Sprzęgło działa i chroni przed uszkodzeniem silnika. Bardzo pomocne są boczne chwyty z włącznikiem zasilania, pozwalają wygodniej trzymać nożyce w różnej pozycji i nie męczą nadgarstka.

10.8.2015

Bardzo dobry zakup. Nożyce są silne, nie straszny im stary grabowy żywopłot. Pracę bardzo ułatwia "potrójna rączka", dzięki czemu cięcie w pionie jak i w poziomie jest wygodne. Produkt godny polecenia.

9.4.2020

Na razie jedno strzyżenie żywopłotu (65m). Mimo pozornie sporej masy całkiem poręczne nożyce, można śmiało polecić. Uchwyt kabla na pasek potrafi wysunąć się - ostatecznie zrezygnowałem z niego.

24.11.2020

Nożyce do żywopłotu są rewelacyjne. Pomimo swojej wagi. Dużymi łatwiej wyprowadza się płaszczyznę i oczywiście można więcej przycinać , czyli o wiele szybciej wykonałem swoją pracę w ogrodzie.

20.7.2017

Doskonale zaprojektowany uchwyt, który umożliwia cięcie w każdej płaszczyźnie bez nadmiernego wysiłku.Bardzo dobre ostrze, moc wystarczająca na 2m żywopłot grabowy.Polecam!

21.6.2022

Super Wysoka kultura pracy Jest cicha i tnie dobrze ale dla kobiety będzie za ciężkie Trzeba pokombinować przy kontakcie żeby wtyczka dobrze trzymała Polecam !

2.7.2021

Nożyce dają radę. Duża moc tnie nawet grubsze gałęzie w żywopłocie. Polecam tego producenta. Sprzęt bardzo solidny.

2.4.2019

Nożyce do żywopłotu Makita Uh6570 ,wykonanie dobre,solidny nóż,wygodny potrójny uchwyt,nieduży ciężar,polecam.

3.5.2021

bardzo udany zakup, wystarczająco mocna, długie ostrze, stosunkowo lekka oraz poręczna (dla faceta sprzęt ;))

29.12.2021

Dobra długość ostrza dla typowych prac ogrodowych. Wystarczająca moc. Tnie żywopłot że wióry lecą.

1.7.2021

Na razie użyłem raz, ale jestem bardzo zadowolony. Jak na moje potrzeby wydaje się super sprzęt.

28.9.2019

Na razie działa bez zarzutu (tylko jedno cięcie żywopłotu). Wszystko wygląda spoko.

2.5.2020

Bardzo dobry sprzęt, trochę ciężki ale pracuje bez zarzutu.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności