logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Makita Ur100Dwae. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Makita Ur100Dwae.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Makita Ur100Dwae liczba opinii klientów wynosi 83, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 70, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.8.2020

Zamówiony produkt to: "MAKITA UR100DWAEX1 akumulatorowa podkaszarka 23cm CXT 10.8V - 12V Max 2,0Ah Li-Ion XPT (wykaszarka kosa głowica z nożem z tworzywa)". Podkaszarka jest solidna i dobrze wyposażona. Wszystko zgodne z opisem. Jedyny problem to zbyt krótki czas działania bez ładowania - tylko około 30 minut (konkurencja reklamuje dłuższe czasy - np. Gardena). Poza tym, jeśli macie naprawdę zarośnięty ogród do skoszenia (brak koszenia przez kilka lat) pełny różnych chwastów to ta podkaszarka nie da rady - potrzebne są metalowe ostrza do skoszenia niektórych roślin (a tych w tym modelu zgodnie z zaleceniami producenta się takich nie montuje).

30.7.2020

Solidna maszynka do drobnych prac. Na pewno nie można jej stosować jako kosy. Pracuje bez jakichkolwiek zarzutów. Jestem bardzo zadowolony. Przetestowałem maszynkę na działce o dużej powierzchni i różnorodności roślin i mogę stanowczo stwierdzić, że warto w taki sprzęcik dodatkowo zainwestować. Jedyną wadą może być zbyt krótka żywotność akumulatorków. Powinny być za tą cenę dostarczane 4Ah. Jednakże w miarę szybko się ładują i zanim wyładuje się jeden można zastosować drugi oczywiście zaliczając krótką przerwę na kawkę lub co innego.

27.6.2022

Podkaszarka radzi sobie świetnie. Żona zadowolona. Do prac gdzie nie chcemy zniszczyć drzewek robotę robi świetną. Moc ok. Polecam kupić zestaw z 4ah baterią, bo 2ah to trochę za mało na ten sprzęt, ale na pewno nie można za to obniżyć oceny. To nie żadna wada produktu. Poprostu dokupiłem baterie 4 ah i teraz jest ok. Polecam jak najbardziej.

26.6.2020

Generalnie jako kosa jest niezła, nie to co spalinowe ale za to cicha :) 35 min ładowania i 15 - 20 min koszenia, w sumie niezły wynik.Ładnie sobie radzi nawet z dużymi pokrzywami. 60 metrów zarośli i mokrej trawy na dwa akumulatory w 35 min.

24.7.2020

produkt mnie osobiście odpowiada, jest lekki, na mój niewielki trawnik jest ok, bateria rozładowuje się po 20 minutach ,ale są dwie , więc spoko, ładuje się w ciągu 15 min, pierwszy raz dzisiaj kosiłam, spokojnie bez zmęczenia, polecam

10.7.2020

sprzęt świetnie sobie radzi jako podkaszarka. przy dłuższej trawie, większych zaroślach radzi sobie średnio ale nie jest to kosa przecież. Dwa akumulatory i możliwość regulacji długości rurki to świetne rozwiązanie

26.6.2020

Podkaszarka spełnia oczekiwania, fajnie kosi w trudno dostępnych miejscach. Wagowo dostosowana do ręki kobiety. Akumulator wystarcza na 20 min. pracy, tak jak w opisie, dwie sztuki są dobrym rozwiązaniem.

28.6.2021

Podkaszarka jest bardzo wygodna i łatwa w użyciu, dociera do trudno dostępnych miejsc. Jedyny mankament to częsta wymiana akumulatora ale mam dwa więc nie ma problemu z ładowaniem.

8.5.2020

Produkt zgodny z opisem, lekki i praktyczny.Nie można wymagać od niego zbyt dużo, ale na noc którą posiada radzi sobie bez zarzutu.Żona bardzo zadowolona

3.6.2022

Brak możliwości zakupu razem z nożami tnącymi w rozszerzonym pakiecie. Estetyczna, poręczna. Mógłby być w rozszerzonym pakiecie pojemniejszy akumulator.

18.7.2020

Dobrze wykonana, lekka i poręczna. Zakupiona dla emeryta na działkę. Dwa akumulatory wystarczają na skoszenie całości. Radość na twarzy babci bezcenna.

18.8.2020

Testuję podkaszark3 już 3 miesiące do koszenia trawy wokół płotu. Daje radę, jest lekka, poręczna i do podkaszania niewielkich terenów wystarczająca.

26.5.2020

Super sprzęt dla osób mających trudno dostępne miejsca do podkoszenia lekka konstrukcja nie przeszkadza w użytkowaniu mojej żonie. Polecam zakup.

11.6.2021

Super sprzęt, wygląda porządnie, lekki i wygodny. Jeden taki akumulatorek to faktycznie byłoby za mało żeby wygodnie pracować. Polecam.

2.8.2022

Jestem mile zaskoczony. Do pracy na działce idealna. Daje radę przyciąć trawę na jednym akumulatorze. Idealna dla pań, lekka i poręczna.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności