logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Microsoft LifeCam Cinema (H5D-00014). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Microsoft LifeCam Cinema (H5D-00014).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Microsoft LifeCam Cinema (H5D-00014) liczba opinii klientów wynosi 11, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 3.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.1.2015

Zakupiłem tę kamerkę dnia 25,01,2015r w sklepie MED.. EX.... po okazyjnej cenie(129,99) byłem trochę zszokowany tą ceną(pozytywnie) ponieważ sprawdziłem ceny tego artykułu w innych sklepach i zaczynały się one od 250zł.Co do samej kamerki nie mam jak na razie jakich kol wiek zastrzeżeń(trochę focus ma zwłokę czasową)Ważną jak dla mnie zaletą tej kamerki jest to, że nagrywa ona 725p w górę a nie tak jak np.MICROSOFT LifeCam HD-3000 do 725p.Można również nagrywać w ciemnym pomieszczeniu nie tracąc za bardzo na jakości obrazu. Ogólnie dobry zakup,polecam pobranie do niej jak i do innych kamerek programu"Microsoft LifeCam ". Polecam i pozdrawiam :)

20.12.2011

Kamera z wyższej półki (koszt ok. 220 zł) ale według mnie warto było tyle wydać na nią. Dobry autofocus, obraz jest ostry, dobrze sobie radzi przy słabszym oświetleniu no i ten obiektyw szerokokątny. Dźwięk nagrywa wyraźnie, bez większych szumów, podczas rozmowy na Skype nie trzeba już krzyczeć do mikrofonu. Miałem już parę innych kamer i z żadnej nie byłem aż tak zadowolony dlatego teraz zastanawiam się nad kupnem kolejnej sztuki dla rodziców (do wideokonferencji), pod choinkę będzie w sam raz :) Polecam

31.5.2012

Kamerka chociaż troszkę droga, to jakość filmów jest świetna. Oprogramowanie działa bezproblemowo, z instalacją kamerki nie miałem problemów. Przy najwyższej rozdzielczości płynność obrazu bardzo dobra. Ładne kolory, kamerka dobrze wyostrza obraz i dobiera jasność do oświetlenia. Ma możliwość przekręcania w każdym niemal kierunku (nie tylko np: dół/góra). Przed zakupem tylko radzę sprawdzić, czy komputer spełnia wymagania systemowe dla HD.

1.6.2012

Kamera klasy premium - jakość wykonania w bardzo wysokim standardzie, jakość użytkowania i transmisji również. Design ciekawy, trochę odchodzi od serwowanej dotychczas klasyki. Świetna integracja z komunikatorami. Ogólnie na wielki plus, mogłaby być jednak troszkę tańsza - jednak za jakość niestety trzeba zapłacić :)

1.4.2014

CZYTELNIE I DOKŁADNIE KOPIUJE DANE Z DOW REJESTR POJAZDU

28.11.2014

działa doskonale

31.8.2020

Super kamerka

5.12.2020

ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności