logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Milwaukee M18 CHT-0. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Milwaukee M18 CHT-0.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Milwaukee M18 CHT-0 liczba opinii klientów wynosi 7, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

26.11.2021

Trzeba przyznać- to bardzo dobry sprzęt, naprawdę świetny. Jak tylko Mamka go otrzymała (to prezent dla niej na święta) tak zrobiła porządek z różnymi roślinami (berberysy, hortensje ogrodowe itd.) w ciągu jednego dnia. Sama przyznała, że jest ogromnie zadowolona, niby na początku narzekała że sprzęt jest ciężkawy dla niej, ale jak troszeczkę popracowała to stwierdziła, że z nim pracuje tak naprawdę szybciej i lżej niż z ręcznymi sekatorami. Nie jest to głośny sprzęt, bardzo dobrze działa. pozwala szybko ufromować krzewy, naprawdę nożyce godne polecenia! Szczególnie, że teraz zbliżają się święta- doskonały prezent dla wszelkich miłośników ogrodów, niezależnie od płci! ^^ Także ja jestem bardzo zadowolony,że tak świetne urządzenie udało mi się zdobyć i Mamka szczęśliwa, że taki prezent otrzymała :) Nic tylko chwalić taki produkt ^^
jeszcze

26.7.2021

Jak zwykle, firma Milwaukee to najwyższa półka. Nożyce chodzą jak w zegarku, żywopłot tylko pryska na boki, akumulator pracuje wiele, wiele godzin. Warte swojej ceny, może trochę za ciężkie, szczególnie dla pań. Ale panie raczej nie tną żywopłotów takimi narzędziami. Polecam!

25.5.2021

Tną świetnie ale jak na napęd elektryczny trochę ciężkie. Waga jest zbliżona do nożyc spalinowych które od dawna używam. Niewątpliwą zaletą jest bardziej cicha praca i brak spalin!!! Uwzględniając dość wysoką cenę oceniam jak wyżej - Grzegorz Durak Piła

19.2.2020

Kupowałem intencjonalnie. Użyte dopiero kilka razy więc trudno wyrokować o trwałości. Wydaje się być oszczędna jeśli chodzi o baterię, ale rzeczywisty test dopiero po cięciu żywopłotu.

9.9.2020

Dobry produkt. Działa i spełnia swoją funkcję. Ułatwia znacznie formowanie roślin.

21.4.2022

Super sprzęcik!

9.5.2022

Ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności