logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Oleo-Mac Mh 198 Rks 35 (68589013En). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Oleo-Mac Mh 198 Rks 35 (68589013En).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Oleo-Mac Mh 198 Rks 35 (68589013En) liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.3.2021

Złożyłem i przetestowałem maszynę, co prawda tylko raz ale pierwsze wnioski są takie, że to bardzo porządnie wykonany i mocny sprzęt. Spróbowałem przeorać kawałek zaniedbanego terenu, mocy nie brakuje nawet przy orce w mokrej ziemi (z użyciem kół stalowych), mimo to w takim terenie maszynie trzeba pomagać, ale to nie są odpowiednie warunki do pracy i nawet ciężki Ursus mógłby się zakopać - więc tym większe uznanie dla tego sprzętu. Ciężar raczej spory, silnik super, cichszy niż w kosiarkach i mocny. Odpala delikatnie za pierwszym szarpnięciem. Nie dławi się i nie łapie zadyszki nawet pod większym obciążeniem. Posiada 3 biegi - dwa w przód i jeden w tył, robią z niego małego konia pociągowego,a dzięki wstecznemu można wyjechać z każdej dziury. Myślę że maszyna sprawdzi się w każdym ogródku, sezon co prawda zaraz się zaczyna więc najgorsze przed nią, ale po pierwszym użyciu zapowiada się bardzo dobrze.
jeszcze

18.5.2020

Jakość wykonania jest bardzo dobra. Rozwiązania techniczne w postaci ruchomej kierownicy, regulacja szerokości roboczej, biegi 2+1 są bardzo przydatne. Silnik bardzo wydajny i posiada spory zapas mocy. Glebogryzarka da sobie radę nawet z twardym trawnikiem.

28.9.2019

Po pierwszej godzinie pracy wrażenia pozytywneMontaż bezproblemowy , podzespoły robią wrażenie trwałychW lekkiej i niezbite glebie prowadzi się lekko , około 15 cm za pierwszym przejazdemNa ugorze szarpie , trzeba przejechać 3 do 5 razy aby uzyskać 15 cm

6.11.2020

Polecam ,jestem zadowolony , używam już trzeci rok.

16.9.2021

Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności