logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Piekarnik Samsung NV75K5541RM. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Piekarnik Samsung NV75K5541RM.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Piekarnik Samsung NV75K5541RM liczba opinii klientów wynosi 3, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.7.2021

Piekarnik jest super! Ma mnóstwo programów, a do tego wygląda super chociaż oczywiście zdaję sobie sprawę, że to kwestia gustu. Do jakości wykonania również nie mogę się przyczepić. Jeśli chodzi o wypieki to chleby wychodzą równo wypieczone. Pizza z tym piekarnikiem to również pestka. Piekarnik łatwo się czyści dzięki czyszczeniu katalitycznemu. To naprawdę działa! Polecam! #uzytkownikSamsung

9.7.2021

Jakość wykonania na plus. Mnogość programów, a przy tym łatwość obsługi na plus. Wypieki na plus. Wygląd na plus (akurat tutaj zależało mi na kolorze grafitowym). Piekarnik łatwo się czyści – również plus. Same plusy zero minusów. Polecam! #uzytkownikSamsung

16.10.2021

#uzytkownikSamsung Piekarnik świetnie się sprawdza, pierwszy zakup w tej technologii i wart jest swojej ceny. Cała rodzina zadowolona a najbardziej żona :)
Warunki usługiPolityka prywatności