logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Płyta gazowa Bosch PCH 615B90E. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Płyta gazowa Bosch PCH 615B90E.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Płyta gazowa Bosch PCH 615B90E liczba opinii klientów wynosi 21, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 3.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.3.2010

Jestem troszkę rozczarowana, wydawałoby się że skoro tyle kosztuje i jest palnik WOK to powinna być podstawa do położenia tego woka. Owszem jest ale podobno nie w tym modelu, tu trzeba dokupić oddzielnie. Na razie nie znalazam tej podstawy nigdzie do kupienia -kuchnia nowy model więc u nas w Polsce jeszcze nie ma.Druga rzecz (ale to już wada takiego układu palników) to to że na lewych palnikach nie moga zmieścić się dwa większe garki (a w zadsadzie garnek 22 cm i patelnia 28 cm).Głebokosć tego rodzaju płyt gazowych to 42-43 cm (tu mierzyłam głebokosć rusztu w podobych płytach - wszędzie jest tak samo)Czyści się tak sobie - dobra sciereczka i jest OK.
jeszcze

19.4.2015

dobry wygląd i wykonanie , kurki w odpowiednim miejscu nie zaleja, nie zabrudza się , wyprofilowana tak aby nie wylewało się na blat. Jedyny minus nie można przymknąć gazu prawie na zero, tak jak miałam w innej kuchni

23.12.2013

Super płyta, duże palniki, solidny ruszt.Minus to kurki od gazu są za blisko rusztu ale w tego typu kuchenkach to norma. Wszystkie tak mają. Tu na szczęście przy pokrętłach jest mały palnik więc spoko.

17.2.2014

solidne wykonanie,pokrętła nie nagrzewają się i nie sprawiają wrażenia jakby za chwilę miały odpaść co często występuje w innych płytach.

16.3.2017

Kupiłem identyczną płytę jak mój brat. On korzysta ze swojej ponad rok i jest bardzo zadowolony.

5.9.2015

Płyta bardzo dobrze się spisuje, spora moc i łatwość czyszczenia to jej główne zalety. Polecam.

27.2.2017

polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10.9.2014

płyta sprawuje się bez zarzutu trochę nie mogę opanować zapalania ale to kwestia wprawy

27.2.2017

bardzo fajna płyta - dobrze się czyści , elegancko wyglądapolecam polecam polecam

18.9.2017

Płyta piękna jeszcze nie użytkowana ale spełnia moje wymagania solidna
Warunki usługiPolityka prywatności