logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Rapoo K2800 (1909280000). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Rapoo K2800 (1909280000).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Rapoo K2800 (1909280000) liczba opinii klientów wynosi 7, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 3.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.6.2020

Gładzik jest tu tym lepszym elementem: precyzyjny, fajne gesty. Choć będzie się trzeba przyzwyczaić, bo po 1h zdarzają mi się przypadkowe kliknięcia. I przypadkowe gesty też - przydała by się aplikacja umożliwiająca wyłączenie niektórych. No i gest scrollowania ma przeciwny zwrot niż w moim laptopie :(Co do klawiatury... ten "klik"... nie ma kliku. Jest miękko. Kojarzy mi się to z klawiaturami wartymi poniżej 10zł. Za to jest dość cichy. Czy/kiedy się do niego przyzwyczaję - ciężko będzie. Jeszcze bardziej subiektywna kwestia: prawy alt jest baardzo na prawo. Kciuk ledwo sięga (przy standardowym ułożeniu rąk.Na plus dla klawiatury: w kombinacji z Fn jest to, czego nie ma osobno.Nie tylko głośność i inne multimedia, ale też menu kontekstowe, PgUp, Home, itd. i nawet blokada touchpada. I strzałki o ułamek milimetra niżej od pozostałych klawiszy. Nie wiem, czy to celowe (czy wada mojego egzemplarza), ale ułatwia bezwzrokową orientację.
jeszcze

30.11.2020

Touchpad trochę zbyt czuły przez co wiele razy przypadkowo można coś kliknąć. Poza tym klawiatura ergonomiczna i działa bardzo dobrze. Przyciski strzałek mogłyby być w innym układzie.

16.2.2021

Rewelacja

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności