logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Router Zyxel Multy U AC2100 3szt (WSR30EU0301F). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Router Zyxel Multy U AC2100 3szt (WSR30EU0301F).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Router Zyxel Multy U AC2100 3szt (WSR30EU0301F) liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

System na bazie tych routerów mnie miło zaskoczył. Całość w domu działa szybko i bardzo stabilnie. Same routery niewielkie, ładnie wykonane i łatwo je zamontować. Uruchomienie całej sieci zajęło mi w sumie bardzo niewiele czasu. Na plus osiągi, brak wentylatorów wydających dźwięki, diody sygnalizujące pracę oraz bardzo dobry zasię. Dwa zakresy, anteny wbudowane, pokrycie całego domu idealne, praktycznie nie ma żadnych stref o wyraźnie osłabionym sygnale.Dodatkowo transfery są bardzo dobre i nic nie zamula nawet jak wiele osób w domu korzysta jednocześnie z sieci. Za taką cenę routery okazały się bardzo trafionym wyborem a trochę rozwiązań różnych przetestowałem przed nimi i zostają te :)
jeszcze

Wszystko działa prawidłowo. Jak na razie sprzęt bez zastrzeżeń, polecam
Warunki usługiPolityka prywatności