logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Ryobi Rbv 26B. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Ryobi Rbv 26B.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Ryobi Rbv 26B liczba opinii klientów wynosi 29, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 26, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

5.10.2015

Urządzenie przetestowane na dębowych liściach przez dwa sezony, moc właściwa do zastosowań amatorskich, może gdzieniegdzie odczuwalny mały niedobór. Nie jest idealne, naprawdę trzeba się nauczyć korzystać z tego typu sprzętu (dozowanie siły ciągu/nadmuchu). Samo uruchamianie silnika najlepiej opanować samemu, nie patrzeć na instrukcję/etykietkę bo wtedy właśnie są problemy.W kolejnych wersjach urządzenia przyda się jakiś otwór rewizyjny do usuwania zablokowanych patyków przed turbiną odkurzacza. Wykręcanie rury jest po prostu dość pracochłonne (szczególnie jesienią - po omacku). Przyda się też nieco większy worek na liście.Samo trzymanie też trzeba dość dobrze sobie przetestować,ponieważ przy dłuższym używaniu wibracje jednak dają się we znaki.Ogólnie to daję 4+, Ryobi ma w tym przypadku dobry stosunek jakości do ceny.
jeszcze

10.10.2014

Posiadam dmuchawę od miesiąca, używana głównie jako dmuchawa do liści w ogrodzie (wydmuchiwanie liści ze żwiru i kory). Sprzęt radzi sobie bardzo dobrze, strumień powietrza jest mocny, dmuchawa jest poręczna, odpala się ją dobrze. Warta polecenia dla osób mających kawałek ogrodu, dla których zmorą są opadające liście na jesień. Za cenę ok 410 zł naprawdę warty polecenia sprzęt.

16.9.2017

dmuchawa to przydatna rzecz, już w ogrodzie coraz więcej liści, będize co robić za parę tygodni, jak na razie przydaje się do oczyszczania z traw po koszeniu, zawsze wszędze tego fruwało a teraz albo zdmuchuję gdzieśd alej albo wciągam, pojemnik jest w sam raz ani za mały ani za duży

Jesień idzie wielkimi krokami, więc kupiłem taką dmuchawę, bo już mam dość grabienia tych wszystkich liści... Na razie nie mam w co dmuchać, ale testowałem na chodniku przed domem i superszybko posprzątałem cały podjazd z piachu i innych brudów.

27.8.2018

Fantastyczny sprzęt! Zawsze chciałem sobie coś takiego kupić, odkąd przetestowałem u sąsiada, jak byłem jeszcze nastolatkiem. Teraz mam swój dom i uzupełniam flotę narzędziową, więc nie mogłem odpuścić takiej dmuchawy!

17.9.2018

Fantastyczna sprawa! Nie myślałem, że takie narzędzie mi się przyda, a jak się okazuje, bardzo ułatwia życie. Teraz sprzątanie liści jest o wiele przyjemniejsze niż ich grabienie.

2.11.2020

Sprzęt dziala-dmucha/odkurza, na razie użytkuje od 2 tyg-dmucha super. Suche liście bez problemu, mokre niestety trochę słabo. Podsumowując, za tą cenę jak najbardziej polecam

30.9.2013

Sprawność, mocny strumień powietrza, zasysa też dobrze, łatwe odpalanie, lekka. Silnik jak pszczółka. Idealna do domu jednorodzinnego z ogrodem

Po roku spokojnego użytkowania wystąpiły duże problemy z uruchamianiem dmuchawy. Nie polecam

13.5.2020

Optycznie ok, nie miałem jeszcze okazji sprawdzić w działaniu.

16.9.2018

Praktykuję od tygodnia. Na razie jest ok.

23.10.2020

Sprawdza się w przydomowym ogrodzie

12.2.2016

nie było okazji sprawdzenia sprzętu

Wszystko ok, super polecam.

23.4.2020

Super, sprawdzimy na jesien

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności