logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Telewizor Sony Bravia KD-65XG8596. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Telewizor Sony Bravia KD-65XG8596.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Telewizor Sony Bravia KD-65XG8596 liczba opinii klientów wynosi 43, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 43, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

11.3.2020

Tv 85xg8596. Tylko w tej rozdzielczości dany model na pełnym podświetleniu Direct Led. Przesiadka z krawędziowego podświetlenia bardzo udana. Odległość tv od oglądających 310cm. Teoretycznie powinno być minimum 350cm przy tej rozdzielczości ale po tygodniu już domownicy się przyzwyczaili do wielkości tv. Można poczuć się w końcu jak w kinie. Tv używany do PS4, Netflix. W obydwu przypadkach sprawdza się wyśmienicie. Grając w Pro Evolution Soccer można przenieść się na boisko. Filmy w 4k miodzio.Ekran względem poprzedniego tv jest bardziej matowy nie odbija słońca co jest bardzo na plus. Minusem myślę pilot który po pierwsze jest za duży a po drugie powinien być bardziej solidny przy cenie tv 10tys (02.2020). Idealna jakość w stosunku do ceny. 3d nie ma i nie jest potrzebne, w poprzedniej Bravii nie było i tak używane. Funkcja głosowa w pilocie mogłaby być lepiej dopracowana albo ja jeszcze ulepszą, wyszukiwanie ciągle w YouTube zamiast np skupiać się na funkcjach w tv lub programach i ich wyszukiwaniu. Z Androidem póki co nie było problemów ze się wiesza czy coś podobnego, jedynie na początku trzeba było uruchomić tv ponownie specjalną funkcką żeby wyczyściło cache i sie oprogramowanie odmulilo i żebym mógł się zalogować do sklep play. Wiem też że tv woli nowszy typ karty Cam, tej starszej z kablówki Multimedii zdaję się nie widzieć.
jeszcze

17.6.2020

Głównym atutem tego monstrum jest oczywiście rozmiar matrycy (MONSTERRR) za rozsądne pieniądze (kto by pomyślał jeszcze kilka lat temu, że przeciętnego człowieka stać będzie na telewizor 85") oraz niesamowity obraz, który sprawia, że nawet reklamy karmy dla psów ogląda się z gębą na podłodze. Dodatkowo bezpośrednie podświetlenie Direct LED robi robotę i jest nieporównywalnie lepszą opcją od tej zastosowanej w telewizorach o mniejszych matrycach, np. KD-75XG8596 gdzie zastosowano technologię Edge LED.W telewizorach Edge LED widać niestety na czarnym tle nierównomiernie podświetloną matrycę (jaśniejsze plamy), w KD-85XG8596 nie ma o tym mowy. Podsumowując: obraz bajka, dźwięk - nie ma rewelacji, ale czego tu wymagać od telewizora LCD LED, który ma raptem kilka cm grubości. Prawda jest taka, że jeśli stać kogoś na telewizor za 10 000 zł to stać go również na kino domowe, aby w pełni delektować się wyświetlanym obrazem i odbieranym dźwiękiem.Moim zdaniem: WARTO.
jeszcze

3.11.2019

TV Sony zastąpił mi wysłużona plazmę Panasonica. Byłem sceptyczny co do matrycy IPS czytając najróżniejsze fora w których była jasna konkluzja że nie radzą sobie w ciemnym pomieszczeniu. Ku mojemu pozytywnemu zdziwieniu obraz jest bardzo jasny i praktycznie jest ustawiony na poziomie 25% a czerń jest naprawdę dobra i nie widzę różnicy w jakości czerni porównując ja na tle plazmy. Bardzo dobry jakościowo telewizor co na przykładnie nawet sposobu montażu (skręcony śrubkami a nie na wcisk)bije na głowę LG i Samsungi.
jeszcze

5.5.2020

Bardzo dobra jakość obrazu i dźwięku. Prosta obsługa, minimalizm, funkcjonalność, transparentność funkcji, pełna satysfakcja. Żadnych problemów dotąd nie zauważyłem. Liczę na długą i niezawodną eksploatację, podobnie jak w przypadku wcześniejszych wielu różnych produktów SONY "nie do zdarcia". Uważam, że jest to marka najbardziej doskonała i najbardziej japońska, która może być wzorem dla innych producentów najwyższej kultury technicznej i jakości w Polsce i za granicą.

16.1.2020

Produkt w 100% spełnił moje oczekiwania, a trochę przejrzałem rożnych ofert. Na tyle konkurencji i pod kontem parametrów no co za tym idzie, ten model wypadał najkorzystniej. W obecnej chwili ciężko czegokolwiek się czepić. Polecam.

26.11.2019

Jest ok, Android TV działa szybko, menu proste, obraz świetny poza czernią, której w zasadzie nie ma ale też jej się nie spodziewałem w tej matrycy. Wisi na ścianie i cieszy oko.

8.10.2019

Matryca IPS wbrew potocznym opiniom bardzo dobrze sprawuje się w ciemnym pomieszczeniu obraz jest jasny kolory naturalne nie ma się do czego przyczepić.

6.8.2020

Genialny obraz. Bardzo stabilny i przejrzysty android, dobrze współpracuje z dekoderem Polsatu i xboxem.

16.8.2020

Telewizor sony super ? bardzo dobra jakość , bardzo dobry wybór, polecam wszystkim

28.2.2020

Jakość obrazu bardzo dobra, Android robi swoje w komforcie obsługi
Warunki usługiPolityka prywatności