logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Tesoro Tizona Klawiatura Mechaniczna Typu Tenkeyless (Przełącznik Brown) (TS-G2N BROWN). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Tesoro Tizona Klawiatura Mechaniczna Typu Tenkeyless (Przełącznik Brown) (TS-G2N BROWN).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Tesoro Tizona Klawiatura Mechaniczna Typu Tenkeyless (Przełącznik Brown) (TS-G2N BROWN) liczba opinii klientów wynosi 2, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 3.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 3.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

29.8.2016

Klawiatura mechaniczna w dobrej cenie. Przełączniki wyprodukowane przez Kailh, chińską firmę o mniejszej renomie niż Cherry, ale posiadająca wieloletnie doświadczenie w produkcji przełączników samochodowych.Największą zaletą klawiatury poza ceną jest to, że jest niska (24mm) w porównaniu do innych względnie tanich alternatyw jak Cooler Master Storm QuickFire (35mm).Uwaga: wielu producentów sprzedaje wersję o niemieckim układzie, osobiście musiałem jedną zwrócić z tego powodu.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności